Bürotime Home Office Ürün Ailesi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Bürotime Home Office Ürün Ailesi
09 Agustos 2019, Cuma 10:22:05
Bürotime Home Office Ürün Ailesi
Bürotime Home Office Ürün Ailesi
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Pi Home

Home ofis kullanımı için özel olarak tasarlanmış olan Pi Home, doğal ahşap malzeme kullanımı ve fonksiyonel detaylarla kurgulanarak, şık ve çevreci bir görsel dil oluşturuyor. Kullanıldığı her mekana değer katan zamansız tasarım çizgisiyle güncelliğini koruyan Pi Home, ev dekorasyonuna da kusursuz uyum sağlıyor.

Era Home 

Evde daha çok ofis ortamını oluşturmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan Era Home, ahşap ayaklarıyla sıcaklık yaratırken gizli kablo özelliği ile doğa ve teknolojinin uyumunu gözler önüne seriyor.

Runner Home

Zıtlıkları profesyonel bir denge ile birleştiren Runner Home, güçlü bir duruş sergilemek isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Depolama ünitelerinin üstüne gelen raf ünitesiyle; görsel objeleri sergilemeyi mümkün kılan tasarım, kullanıcısına kişiselleştirilebilir bir çalışma ortamı yaratmasına olanak sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2735 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bürotime,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bürotime Home Office Ürün Ailesi 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Thea Neva, BMW, 8..Ulusal Mimarlık Peyzaj Ödülü, Novella S Slider Dimmer, Mustafa İsmail Çetin, Polatyol, Multi V IV, Bahadır Kul Architects, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, Metal Yapı Konut, DGNB, İstanbulShoppingFest, Engin Küçük, Royal Garden Yakacık, Scroll Kompresörlü Soğutma Grubu, ETAMelco, Ofton İnşaat A.Ş, PwC Türkiye, MaiResidence, Sinan Somer, ESKON, VL 040, İnovatif ve Çevreci Çözümler, Ertunga Mimarlık, GülPekışık, AltunbükenHolding, ISIDEM Yalıtım, Grand Hyatt İstanbul, Sweet Life Center, Ritz Carlton,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.