Univa, Dünyanın En İyi Öğrenci Evleri Listesinde! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Univa, Dünyanın En İyi Öğrenci Evleri Listesinde!
20 Agustos 2019, SALI 10:08:20
Univa, Dünyanın En İyi Öğrenci Evleri Listesinde!
Univa, Öğrenci Evleri Birliği ASRA Üyeleri Arasına Giren İlk Türk Şirketi Oldu!
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemin kapılarını aralayan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, dünyanın da gündemine girdi. Univa, dünyanın en önemli Öğrenci Evleri Birliği ASRA (The Association for Student Residential Accommodation) tarafından yapılan değerlendirmede, dünyanın en iyi uluslararası öğrenci evi markalarından biri seçildi. İlk kez İngiltere ve İrlanda dışında bir ülkenin öğrenci evi markasını üyeliğe kabul eden ASRA, Univa’ya sertifikasını teslim etti.

Türkiye’de bir ilke öncülük ederek inşaat sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, elde ettiği başarılarına bir yenisini daha ekleyerek dünyanın en iyi öğrenci evleri listesine girdi. İngiltere ve İrlanda’daki öğrenci evi markalarını yüksek standart ve kriterlere göre değerlendirerek üyeliğe kabul eden dünyanın en önemli Öğrenci Evleri Birliği ASRA (The Association for Student Residential Accommodation), tarihinde ilk kez İngiltere ve İrlanda dışında bir markayı üyeliğe kabul etti. ASRA tarafından sertifika alan Univa, söz konusu üyelikle birlikte dünyanın en iyi öğrenci evleri markalarından biri olduğunu bir kez daha kanıtladı ve Türkiye’den söz konusu listeye giren ilk Türk şirketi oldu. 

Türkiye’de 3 proje birden!

Tek çatı altında bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir kampüs şeklinde dizayn edilen Univa öğrenci evleri, aynı zamanda son teknolojileri bünyesinde bulunduran yaşam alanları ile de ön plana çıkıyor. Öğrencilerin sosyal ve kültürel etkinliklerini de yakından takip edebilmeleri adına aktivite, konferans ve konser alanlarını da bünyesinde bulunduran Univa’nın Sakarya, Düzce ve Kocaeli’de inşası devam eden 3 adet projesi bulunuyor. Univa bulunduğu bölgedeki üniversitelerin bölümlerine göre dizayn edilmiş etüt ve çalışma alanlarıyla, öğrencilerin verimli çalışmalarına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Toplamda 5 bin yatak kapasitesine sahip Univa Projeleri’nin ilki olan Univa Sakarya, 2019-2020 döneminde öğrenci kabul etmeye başlayacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2019 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Erkanlı Holding, Univa, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Univa, Dünyanın En İyi Öğrenci Evleri Listesinde! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Körfez Geçiş Köprüsü, Mehmet Özhasaki, Osman Develioğlu, YavuzIşık, Spire, Varyap Meridian projesi, Favori Kuyumculuk, Torba, Fugapool, İstanbul216, Joyce Elizabeth, İzocam Manto Taşyünü, İsmail Öz , Nşehir, Wornwood , Yörsan Gıda, Propa Plaza, Bosch kombi, Dalaman, Altınyağ Fabrikası, Gökçeada, Doğu Anadolu , EgeVadisi, Haliç Keten, Emre Ilıcalı, qua City 2010, ArmaMenta, Johan Selvén, P&G Türkiye, TUI oteli,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.