DoubleTree by Hilton, Ankara’daki ilk otelini LÖSEV’in Sağlık Kenti’nde açacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
DoubleTree by Hilton, Ankara’daki ilk otelini LÖSEV’in Sağlık Kenti’nde açacak
04 Eylul 2019, Carsamba 14:31:49
DoubleTree by Hilton, Ankara’daki ilk otelini  LÖSEV’in Sağlık Kenti’nde açacak
DoubleTree by Hilton Ankara İncek, misafirlerini bu yıl ağırlamaya hazırlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye pazarında hızlı büyümesine devam eden DoubleTree by Hilton, Ankara’da hizmet vermeye hazırlanıyor. Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) tarafından Ankara’nın İncek bölgesinde yapılan Sağlık Kenti’nde yer alan otelin bu sene içerisinde faaliyete geçmesi planlanıyor. Ankara’nın hızla gelişen İncek bölgesi, kentsel dönüşüm programı kapsamında önümüzdeki yıllarda önemli sayıda kamu hizmet binası, iş merkezleri, üniversite ve yabancı elçiliklere ev sahipliği yapacak. 


DoubleTree by Hilton, LÖSEV’le yapılan anlaşma uyarınca, lösemili çocukların tedavi gördüğü bir hastane ve eğitim kurumunun da yer aldığı karma proje içinde yer alacak. Halen yapımı devam eden otel tamamlandığında 88 odası ile misafirlerini ağırlayacak. Sağlıklı yaşam koçluğu, arzu eden misafirlere diyetisyen ve sağlık personeli eşliğinde kapalı havuzun yanı sıra fitness, sauna ve spa merkezi gibi hizmetler sunacak olan DoubleTree by Hilton Ankara’nın hemen yanında bulunan LÖSANTE Hastanesi’nde sağlık hizmetleri de veriliyor. Ayrıca yerleşkedeki çeşitli toplantı salonlarının yanı sıra 450 kişilik oditoryum sayesinde kongre ve toplantı imkanları da sağlanıyor. 


Hilton Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Geliştirme Başkan Yardımcısı Carlos Khneisser, konuyla ilgili değerlendirmesinde “Uzun yıllara dayanan bir geçmişimizin olduğu Ankara, aynı zamanda bir süredir yeni fırsatları da kolladığımız bir şehir. Double Tree markası Türkiye'de büyük bir ivmeye sahip ve yeni lokasyonla birlikte Ankara’yı ziyaret ederek ziyaretçilere sunabileceğimiz seçimi genişletmekten özellikle memnuniyet duyuyoruz.” diye konuştu. LÖSEV Otelcilik Hizmetleri Genel Müdürü Arda Çalı şöyle konuştu: “Otelimiz için bir ortak ararken, ticari başarının yanı sıra ortak değerlerimizi paylaşabileceğimiz bir marka seçmemiz önemliydi. Hilton, Türkiye’de özellikle gençlerle olan bağı, Lösemili Çocuklar ve toplumla olan ilişkisi ve LOSEV ile gerçekleşmesini beklediğimiz sosyal sorumluluk projelerine verdiği önem konusunda güçlü bir geçmişe sahip. Otelin bu yıl içerisinde açılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.” 
Yakın zamanda Istanbul Esentepe ve Afyonkarahisar otellerinin açılışını yapan DoubleTree by Hilton, Türkiye pazarında halen 20 otelle hizmet veriyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 806 kez okunmuştur.


ETİKETLER : LÖSEV, DoubleTree by Hilton Ankara, İncek,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DoubleTree by Hilton, Ankara’daki ilk otelini LÖSEV’in Sağlık Kenti’nde açacak 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Self Servis, Başbakanı Erdoğan, dünya turu, SILVERLINE, İstanbul Liman İşletmeleri Yolcu Salonu, Ferroli Ailesi, The Holl Life Business, The Wall Street Journal, Pınarbaşı, Metsan İnşaat, Evora Cadde, Bahar Uzun, Selahattin Uslu, Toz-Taş Yapı Türkiye, Design Campus, Birleşik Arap Emirlikleri, AVM Endeksi, TrendERA Gayrimenkul, NeoGölpark Neo Yapı, DivanGrup, Şehriyaz Konutları, Emsal, tanbul, Diagonal doku, Sedeko Mimarlık, Vali Ahmet Aydın, enerji, Feyziye Mektepleri Vakfı, MUÐLA - Marmaris, Elazığ OSB,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.