Ege Yapı’dan 3 Projeye 3 Fırsat | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Ege Yapı’dan 3 Projeye 3 Fırsat
10 Eylul 2019, SALI 14:08:00
Ege Yapı’dan 3 Projeye 3 Fırsat
Uluslararası mimari ödüllü projelerin markası Ege Yapı; Cer İstanbul, ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde sunduğu fırsatlarla ev sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında 0,99 oran ve 120 ay vade avantajıyla şehrin merkezinde yaşama ayrıcalıkları sunuluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Cer İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler, 18 ay ödeme olmadan yüzde 10 indirim fırsatından faydalanıyor. Tercihi ÇamlıYaka Konakları olanlar ise yüzde 15’lik indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimi fırsatından yararlanıyor. Kordon İstanbul’da yaşamak isteyenler ise 18 ay ödeme olmadan yüzde 15 indirim avantajından faydalanıyor.  Ege Yapı; Cer İstanbul, ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. 

Tarihin İçinde Bir Projeden Fazlası

Ege Yapı, Emlak Konut güvencesi ile geliştirdiği Cer İstanbul projesinde 18 ay ödeme olmadan yüzde 10 indirim fırsatıyla ev sahibi yapıyor. Banka kredisi kullanmak isteyenlere ise 0,99 oran, 120 ay vade imkanı sunuluyor. 

Tarihi Yarımada’da, Yedikule sahil hattında, karşısında Adalar, arkasında Yedikule Hisarı manzarası ile son yıllarda geliştirilen en özel projelerden olan Cer İstanbul, bulunduğu lokasyon, az katlı mimarisi ve özel tasarım peyzaj alanları ile dikkat çekiyor. Proje içerisindeki 5 adet 150 yıllık tescilli yapılar restore edilirken, yeni inşa edilen 5 adet yapı ise özgün bir mimari ile tasarlanıyor.

“Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” olan Cer İstanbul’da 1+1’den 6+1’e kadar farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, loft ve ticari üniteler, seçkin hizmetleriyle lüks bir otel hizmeti verecek apart üniteler, restoranlar ve sosyal aktivite alanları bulunuyor. Sadece 127 adet konutun tasarlandığı Cer İstanbul’da satış fiyatları 1.750.000 TL’den başlıyor. 

Şehrin Merkezinde Yeşille İç İçe

İstanbul’un oksijeni en bol bölgesi  Çekmeköy’de  az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, 260 m²’ye varan bahçe kullanımlı ve teraslı evlerden oluşan ÇamlıYaka Konakları ise üst segment markaların yer alacağı ticari alanlar ve sosyal alanları ile bulunduğu bölgede ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor.

ÇamlıYaka Konakları’nda yüzde 15’lik indirime ek olarak yüzde 10’luk KDV indirimi ve 50 ay sıfır (0) faiz imkanı ile ev sahibi olunabilir. Cadde mağazaları, café – restoran ve çok amaçlı spor alanları vb. sosyal alanların yer alacağı ÇamlıYaka Konakları’nda satış fiyatları 2.100.000 TL’den başlıyor. Özellikle üç köprü bağlantı yollarının kesişim noktasındaki lokasyonu ile bölgenin ulaşım açısından da en konforlu projeleri arasında yer alıyor.

İstanbul Kalbinde Tatil Gibi Yaşam

Ege Yapı, İstanbul’un en çok değer kazanan bölgesi Cendere Vadisi’nde geliştirdiği ve ilk etap satışlarını tamamlandığı Kordon İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere 18 ay ödeme olmadan yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor. Banka kredisi kullanmak isteyenlere ise 0,99 oran ile 120 ay vade fırsatı veriliyor.  

İkinci kez “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” olarak değerlendirilen Kordon İstanbul, yeşil alanlarının çokluğu, ulaşım olanaklarının çeşitliliği ve yatay mimariye uygun yeni yaşam projeleri ile oturumcusuna ayrıcalıklı bir yaşam, yatırımcısına ise büyük bir kazanç vadediyor. 1+0’dan 4+1’e farklı seçeneklerdeki konutların yanı sıra cadde mağazalarının da yer aldığı Kordon İstanbul’da satış fiyatları 570.000 TL’den başlıyor. Farklı konseptlerdeki bahçeleri, peyzajında bulunan yapay gölet manzaralı kabanaları, açıkhava yaz sineması dışında, Kordon Life Club bünyesinde bulunan lounge alanı, sanat atölyeleri, özel sinema odası, kapalı yüzme havuzu ve misafir odası gibi hayatı kolaylaştıracak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini artırıyor.

Kordon İstanbul, sosyal imkânları dışında yakın çevresindeki üniversiteler, eğitim kurumları, ticari alanlar, hastaneler ve çevresinde faaliyet gösteren lüks alışveriş merkezlerinin yakınlığı ile gerçek anlamda İstanbul’un kalbinde yaşama ayrıcalığı sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 660 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ege Yapı, Emlak Konut, Kordon İstanbul, ÇamlıYaka Konakları,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ege Yapı’dan 3 Projeye 3 Fırsat 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
PÜKAD, Azel Gayrimenkul, BakırköyBelediyesi, Memorial Ankara Hastanesi, “Medeniyet Çiçeği”, SezenAksu, KonyaStadyumu, Murat Alsan, Form VRF Sistemleri San.Tic. A.Ş, Yenibosna, Real İzmit Alışveriş Merkezi , PowerGloss, Uptownİncek, Güneri İnşaat, KazımTürker, UÇES, Uzaltaş A. Ş, basın toplantısı, Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi , KayseriBüyükşehirBelediyesi, AltuğAkbaş, CYF Fuarcılık , Avesta Grup , İhracatın Yıldızları / İhracatı Teşvik Ödülleri, Gökçenay Grup , Batu Lojistik, MarkaHidrolik, Allianz Arena, Evora Cadde, Özgür Canbaş ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.