thyssenkrupp’tan düşük enerjili asansörler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
thyssenkrupp’tan düşük enerjili asansörler
11 Eylul 2019, Carsamba 11:06:43
thyssenkrupp’tan düşük enerjili asansörler
Düşük enerji tüketimi konusu hem özel hem endüstriyel alanların gündemine giriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünyanın lider asansör firmalarından thyssenkrupp Asansör Türkiye CEO’su İsmail Polat, yüksek performansa sahip ürün serileri ile enerji maliyetlerinin düşürülebileceğini belirtti. Enerji kaynakları hızlı ve kontrolsüz biçimde tükenirken, enerji maliyetleri de yükseliyor. Düşük enerji tüketimi konusu, hem özel hem de endüstriyel kullanımlarda bazı önlemleri de beraberinde getiriyor. Düşük enerjili ürünlerin daha çok tercih edilmesi bunlardan sadece biri. Dünyanın lider asansör firmalarından thyssenkrupp Asansör Türkiye CEO’su İsmail Polat, thyssenkrupp’un düşük enerji tüketim özelliğine sahip asansör ürünlerinin detaylarına değindi.

“Synergy ürün serilerimiz ile A sınıfı enerji sunuyoruz”

thyssenkrupp’un düşük enerjili ürünlerine ilişkin konuşan Polat, “Günümüzde hem özel hem de endüstriyel alanlarda en yüksek maliyetlerin başında enerji geliyor. Enerji verimliliği, şirketler için uluslararası rekabet edebilirlikte önemli rol oynarken, konut sektöründe de kullanıcıların bütçesine önemli bir katkı sağlıyor. thyssenkrupp Asansör olarak düşük enerji tüketimi özelliğine sahip yenilikçi ürünlerimizle, enerji verimliliğini artırmayı ve maliyetleri aşağı çekmeyi amaçlıyoruz. Örneğin, dişlisiz tahrik teknolojisi, uzun ömürlü LED aydınlatma,uyku moduna sahip kumanda ve gelişmiş çağrı yönetim sistemleri ile Synergy ürün serilerimizde A sınıfı enerji verimliliği sunuyoruz. Rejeneratif tahrik sistemine sahip Synergy 200 serimiz ile enerji verimliliğini bir adım öteye taşıyoruz” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım323 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İsmail Polat, Enerji verimliliği, thyssenkrupp,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

thyssenkrupp’tan düşük enerjili asansörler 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hilmi Güler , Aktif Bank, Florya Atatürk Ormanı, Andreas Posavac, Saf GYO, MehmetGür, Prf.Dr. Celal Şengör, İş Modern, Profilo, BSHEvAletleri, Murat Armağan, BOSTİKYapı, Beşiktaş Balık Pazarı, Çift Plakalı Çekvalfler, Ayşe Ören, Sir Robert Matthew Konut Dalı, Köşeçarşı, BoschGrubu, Kültürpark İsmet İnönü Kültür Merkezi, ZERMuhteşemYeniYılKonutları, KoçHolding, Öztürkler Holding, AdemAtmaca, Siemens Ev Aletleri, Erol Mizrahi, Taksim meydanı, QueenPark, Wooler Premium, İnönü Stad, Termo Teknik Merkezi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.