Regus’un yeni çalışma alanı Zincirlikuyu’da açıldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Regus’un yeni çalışma alanı Zincirlikuyu’da açıldı
11 Eylul 2019, Carsamba 11:26:15
Regus’un yeni çalışma alanı Zincirlikuyu’da açıldı
110 ülkede 1.100 şehir ve 3.500 lokasyonda hizmet veren çalışma alanı sağlayıcısı Regus’un yeni çalışma alanı Zincirlikuyu’da açıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

110 ülkede 1.100 şehir ve 3.500 lokasyonda hizmet veren çalışma alanı sağlayıcısı Regus’un yeni çalışma alanı Zincirlikuyu’da açıldı. Ofis alanı, sanal ofis, ortak çalışma alanı, toplantı odası, Business World ve Business Lounge hizmetleri veren Regus’un yeni çalışma alanı 5 kattan oluşuyor. İş ve yerleşim bölgelerinin merkezinde bulunan, 1.950 metrekareden oluşan yeni çalışma alanı, toplu taşıma araçları ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde yer alıyor. Dünya çapında merkezleri bulunan çalışma alanı sağlayıcısı Regus, yeni çalışma alanını hizmete sundu. İstanbul Zincirlikuyu’da faaliyete geçen çalışma alanı, kurumsal şirketlere, işletmelere ve bireylere sunduğu geniş alternatifleriyle çalışma hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

1.950 metrekare alanı yayılan yeni merkez, toplu ulaşım araçları ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunuyor. Günlük, haftalık veya yıllık kiralık ofis seçenekleri sunan, birinci sınıf ofis ekipmanları ve mobilyalarıyla dekore edilen merkez,çalışanlar için ilham verici bir çalışma atmosferi oluşturuyor. İşletmeler, 5 kattan oluşan yeni çalışma alanının tek bir katını da kiralama şansına sahipler.

Yüksek hızlı internet ve deneyimli personeliyle modern profesyonellere hizmet sunmaya hazır olan merkez, özel ofislerden hareketli ortak alanlara kadar her çalışma alanı için yiyecek-içecek hizmeti de sunuyor.

Tüm dünyadaki Regus çalışma alanlarına erişim imkanı

Hazır ofiste dünya lideri olan Regus, dünyanın çeşitli lokasyonlarında yer alan tüm ortak ofislerinde çalışabilme imkanı sunan “ortak çalışma alanları” sayesinde geniş bir seçme özgürlüğü sağlarken, dünya çapındaki seçkin lokasyonlardan birinde iş adresine sahip olmak isteyenler için de “sanal ofis hizmeti” ile hayatı kolaylaştırıyor.

Ofis alanlarını kurumsal hayatın ihtiyaçlarına göre tasarlayarak tüm taleplere cevap veren esnek yapısıyla Regus, modern ve profesyonel biçimde yönetilen çalışma ortamlarıyla ideal çalışma alanınızı oluşturmaya hazır.

Sunumlar, mülakatlar, müşteri görüşmeleri veya şirket eğitimleri için “kiralık toplantı odaları” sunan Regus, kiralık konferans odaları ve yönetim kurulu odaları ile de seçkin çalışma alanları sunuyor. Yemek hizmeti, kahve servisi, projeksiyon cihazı gibi hizmetlerle çalışma hayatını kolaylaştıran Regus, sunduğu alternatiflerle geniş bir seçim özgürlüğü yaratıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım323 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Regus,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Regus’un yeni çalışma alanı Zincirlikuyu’da açıldı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Emlak Müşavirleri Federasyonu, Keleş Center Airport, Erenköy , İstanbul Swissotel the Bosphorus, passum, 11. SOLAREX İSTANBUL 2018, Büyük Paris Projesi, BSI Türkiye, Recep Altepe, Ayvaz A.Ş. Serhan Alpagut, Flexstore ve Optima, Toyo Çelik, Beton 2013 Kongre Fuarı, Recep Tayyip Erdoğan Köprüsü, Teleferik projesi, temettü, Bayim Olur Musun, DERİŞ BOSPHORUS LODGE, IMI Hydronic, EzgiTemoçin, DoğaŞehircilik, Golfkent, “Ferroli Eğitim ve Teşhir Aracı” , Hurda Avcıları, Busidence, Multikent Gayrimenkul, Empire StateSelçuk Çelik, Fatih Sultan Mehmet, Vanity Fair, Antonis Samaras,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.