Artema, harcarken tasarruf yaptırıyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
Artema, harcarken tasarruf yaptırıyor!
09 Ekim 2019, Carsamba 10:40:10
Artema, harcarken tasarruf yaptırıyor!
İnsana, topluma ve doğaya saygıyı vazgeçilmez bir sorumluluk olarak gören Artema, ileri teknolojiyle geliştirdiği armatürleri sayesinde tasarrufu evden başlatıyor. Böylece hem dünyanın geleceğine, hem de aile bütçesine katkıda bulunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Herkesi tasarruflu armatür kullanarak kaynakları korumaya davet eden Artema, 31 Ekim | Dünya Tasarruf Günü vesilesiyle, AquaHeat termostatik banyo ve duş bataryalarını öneriyor. Suyun akışını kontrol altına alan ve sıcaklığını sabitleyen Aquaheat bataryalar, enerji ve suyu tasarruflu kullandırarak aile bütçesine katkıda bulunuyor.

Artema’nın AquaHeat termostatik bataryaları, her açışta suyun aynı sıcaklıkta akmasını sağlayarak, istenilen sıcaklığa gelene kadar suyun boşa harcanmasına engel oluyor. Tasarruf butonu sayesinde su kademeli olarak açılarak %50’ye varan su tasarrufu elde ediliyor. Duş sırasında, evin başka bir noktasında su kullanılsa bile, AquaHeat bataryalar sıcaklığı değiştirmeyerek, kesintisiz bir duş keyfi sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım419 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Artema, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Artema, harcarken tasarruf yaptırıyor! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
VaryapPlaza, Kadıköy, İzmirİstanbulotoyol , Dyo Zafer Yolu , DiyarbakırOSB, Naci Görür, TruckStore, Sika, Elektrik-elektronik sektörü, InterlightFuarı, Berkay Somalı, DCafe, Flexible , DMY Gayrimenkul, Elmor A.Ş., Türksal İnşaat, Türkiye-Vietnam İş Forumu, kompozit, Akif Hamzaçebi, Fatih Özmert, Yeni Şehir, Rustam Minnihanov, BTE, Ağaoğlu Enerji Grubu, Härle, İstanbul Light Fuarı’, Eternal Marquina Suede , PrimePropertyGayrimenkulDanışmanlığı, Ekonomist, Özcan Uluğ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.