Modern lüksün yeni tanımı; Bug Koltuk | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
Modern lüksün yeni tanımı; Bug Koltuk
09 Ekim 2019, Carsamba 10:59:25
Modern lüksün yeni tanımı; Bug Koltuk
Canlı renklerin yüksek enerjisini lüks ve ihtişamlı bir perspektifte yorumlayan Loda Mobilya, Bug Koltuk ile yaşam alanlarında sofistike bir imza bırakıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Canlı renklerin yüksek enerjisini lüks ve ihtişamlı bir perspektifte yorumlayan Loda Mobilya, Bug Koltuk ile yaşam alanlarında sofistike bir imza bırakıyor. Oval forma eşlik eden yumuşak hatlarıyla iç mekanda derinlik algısını pekiştiren Bug Koltuk, estetik değeri yüksek bir tasarım anlayışı ortaya koyuyor.

Kadifemsi yumuşaklık yaşam alanlarında…

Konforu merkeze alan Bug Koltuk, günün tüm yorgunluğunun atıldığı gerçek bir uğrak noktaya dönüşüyor. Geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle konfor seviyesini bir üst noktaya taşıyan Bug’u bu kadar özel kılansa rahatlığı İtalyan estetiğiyle tamamlaması… İncelikle dizayn edilen detaylarıyla çizgi üstü bir anlayışı stilize eden Bug, yeşilin iddialı kullanımıyla bu anlayışı güçlü bir kurguya dönüştürüyor. Kadifemsi dokusuyla lüks stil kodlarını tasarımın odak noktasına alan Bug Koltuk, birinci sınıf kumaş kaplamasıyla kalitesini sürdürüyor. Sunduğu yüksek standartlarıyla dikkat çeken Bug Koltuk, yaşam alanlarında Loda farkını hissettiriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 406 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Modern lüksün yeni tanımı; Bug Koltuk 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
polatenerji, Philippe David, 13.Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, Lamp, STAR Rafineri, Zeki Yurtbay, Alitalia, Çevre Oscar, Çağdaş Mimarlık Dizisi, Propaİnşaat, Avrupa Birliğinde Uzun Vadeli Kredide Uzmanlaşan Kurumlar Kulübü, Eyüphan Boyvadaoğlu, Bursa OSB, BeratAlbayrak, Çoruh Nehri, Oleg Titov, Soğutma Sistemleri, Yolbulan Baştuğ Metalurji, Duygu Yarkadaş, Yaprak, Sahre Tilkici Kia Sportage, MP Rotator, Bahçekent , Costa Brava, AkzoNobel Marshall Boya, Trendist, Massimiliano-Doriana Fuksas, NazifZorlu, HakanHelvacıoğlu, 
Montenegro,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.