Ankara'da yeni yaşamın adresi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Ankara'da yeni yaşamın adresi
14 Ekim 2019, Pazartesi 12:26:10
Ankara'da yeni yaşamın adresi
RAST GRUP- MİMMAR ortaklığı ile yükselen Bilkent Nazende, 19 daire tipinden oluşan 315 konutunu tanıttı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Hayatın yoğun temposundan kendinizi soyutlayacağınız yaşam olanağı sunan Bilkent Nazende Projesi yoğun katılımın gerçekleştiği lansmanı ile göz doldurdu. 120.159 metrekarelik alanda yükselen proje mimarisi ile de katılımcılardan tam not aldı. Projenin açılış konuşmasını yapan RAST İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca, Bilkent’in en yeşil projesini Ankaralılar ile buluşturmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti anlattı.

Yeşilin tüm tonlarının buluştuğu Ankara’nın en gözde lokasyonunda hayata geçen Bilkent Nazende eşsiz bir atmosferde yaşam olanağı sağlıyor. Ev içinde ev fikrinden yola çıkılarak oluşturulan Bilkent Nazende, sosyal olanakları ile de kalıcı bir konfor sağlıyor. Manzaraya hâkim balkonları ile hayal edilenin ötesinde yaşam imkânı sunan proje 53 metrekare balkonu ile kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor.

Büyüleyici peyzajı ile Ankara’nın çehresi değişiyor

120.159 metrekarelik alanda 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks, 6+1, 6+1 dubleks seçenekleri ile her zevke uygun konut tipi sunan projede, toplam 315 konut bulunuyor. 14.915 metrekare peyzaj alanı ile yeşili doyasıya sunan Nazende, doğa insan şehir olgularını bütünleştiriyor. Konsept daireleri ile göz dolduran proje, ikisi yatay üçü dikey şekilde tasarlanan ve her açıdan manzaraya açık blokları ile doğayı kucaklıyor. Ortak kullanıma sahip iç avlusu, dinlenme-eğlenme ve zaman geçirme aktivitelerine cevap veren tasarımları ile de fark yaratıyor.

Sosyal yaşam ayağınızın altında

Sosyal yaşam dinamiklerini canlı tutan projede, kapalı sosyal tesis alanları bulunuyor. Yüzme havuzu, sauna, fitness center, vitamin kafe, parti odası, sinema, basket sahası, müzik odası, oyun odası imkanlarını da konut sahipleri ile buluşturuyor. Sosyalleşirken huzurlu bir yaşam sürme olanağı sağlayan Bilkent Nazende’de 2021 Nisan’da yaşam başlayacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1415 kez okunmuştur.


ETİKETLER : RAST GRUP- MİMMAR, Ankara, Nazende, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ankara'da yeni yaşamın adresi 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
"TEM YERİ, Erzurum ve Sivas Havalimanları, Herkes İçin Mimarlık Derneği, 21.Uluslararası Çevre Proje Olimpiyatı Ödül Töreni, Çağlar Güzel, RAL, Oftonİnşaat, Beşiktaş Balık Pazarı, İstanbul Bağdat Caddesi, AYJET, Bahçe mobilyası, ÇBS, Kolin İnş. Tur. San. ve Tic. AŞ/Cengiz İnş. San. ve Tic. AŞ, Serdar Kayaalp, Galvalume, Efe Kağan Hızar, Mehmet Semih Söylemez, Yörsan, Memorial Sağlık Grubu, Forum Diyarbakır, 3. Oracle Enerji Zirvesi, PolisanYalıtımSigortası, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, Maxime Verhagen, Eczacıbaşı Yapı, Ev& Stil Fuarı, Dardanel, İsmail Ok, Petrol, EkoRE,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.