EY Türkiye İstanbul’daki ikinci ofisini açtı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
EY Türkiye İstanbul’daki ikinci ofisini açtı
18 Ekim 2019, Cuma 10:16:48
EY Türkiye İstanbul’daki ikinci ofisini açtı
EY Türkiye, büyüme hedefleri kapsamında denetim alanında hizmet sunduğu müşterileri için zamanı etkin kullanarak verimliliği artırmak amacıyla İstanbul’daki ikinci ofisini Maltepe İstanbul İş Merkezi’nde faaliyete açtı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

EY Türkiye yeni ofisinde uzman ekibiyle denetim prosedürlerinin bir kısmının saha çalışmaları başlamadan önce tamamlanmasını sağlayacak

Dünyanın lider danışmanlık ve denetim şirketlerinden EY (Ernst & Young), Türkiye’deki yatırımlarını sürdürüyor. EY Türkiye, büyüme hedefleri kapsamında denetim alanında hizmet sunduğu müşterileri için zamanı etkin kullanarak verimliliği artırmak amacıyla İstanbul’daki ikinci ofisini Maltepe İstanbul İş Merkezi’nde faaliyete açtı. EY Türkiye, 24 Eylül 2019 tarihi itibarıyla faaliyete geçen yeni ofisinde uzman ekibiyle denetim prosedürlerinin bir kısmının saha çalışmaları başlamadan önce tamamlanmasını sağlayacak. Denetim hizmetlerinde uzmanlaşmış kadrosu ile denetim sürecini yıla yaymaya odaklan EY Türkiye, yakın gelecekte dünya genelindeki diğer EY ofislerine de Türkiye merkezli olarak hizmet ihraç etmeyi planlıyor.

“Yeni ofisimiz, bizleri iş ortağı olarak gören müşterilerimizle ilişkilerimizi daha da derinleştirmemizi sağlayacak ve ekiplerimiz denetim için gerekli zamanı daha etkin kullanacaklar” diyen EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları, “Yatırım ve büyüme hedeflerimiz kapsamında faaliyete açtığımız yeni ofisimizde müşterilerimizin hızla değişen mevzuatlara uyumunu sağlarken, şirket yönetimlerine yapıcı eleştiri ve destek, denetim komitelerine etkin ve net bir bakış açısı ve paydaşlar ile yatırımcılar için şeffaf bilgiler sunmaya devam edeceğiz. Gelecek dönemde ise müşterilerimizle birlikte büyüme odağımızı sürdürürken, gençlerimiz için de daha fazla istihdam olanağıyaratacağız” şeklinde konuştu.

EY Türkiye yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

2018-2019 mali yılında yönetim kadrosunu daha da güçlendiren EY Türkiye’nin Ortak ve Yardımcı Ortaklardan oluşan 76 kişilik bir yönetim kadrosu bulunuyor. Hizmet verdiği Bağımsız Denetim, Danışmanlık, Kurumsal Finansman ve Vergi alanlarında dinamik büyüme çizgisini koruyan EY Türkiye, önümüzdeki dönemde yeni ortakların da katılımıyla hizmet verdiği tüm alanlarda sektör ortalamasının üzerinde büyümeyi hedefliyor.

Yaklaşık 400 yeni istihdam sağladı

“2019 yılında yeni arkadaşlarımızın ailemize katılmasıyla birlikte istihdam ettiğimiz kişi sayısı 1.700’e yaklaştı” diyen EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları, “Yeni mali yılda yeni mezun ve deneyimli olmak üzere yaklaşık 400 arkadaşımızın işe alım süreçlerimiz kapsamında aramıza katılmasının yanı sıra 261 çalışanımız bir üst pozisyona terfi etti. Geçtiğimiz mali yılda ise 226 kişi şirketimizde staj yapma imkânı buldu. 2019’da gerçekleştirdiğimiz işe alımlar, ülkemizin istihdam artışına ihtiyacı olduğu bu dönemde ekonomiye ve kalkınmaya katkı sağlamak adına attığımız adımlar arasında yer alıyor” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2018 kez okunmuştur.


ETİKETLER : EY Türkiye,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

EY Türkiye İstanbul’daki ikinci ofisini açtı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
15 Mayıs Dünya İklim Günü, Ömer Selçuk Baz ve Arman Akdoğan, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi, Faruk Tatar, Kamu Aydınlatma Platformu, The Economist , BK İnşaat, 6.Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması , Ramazan Söğüt, Zhang Chun , Rize Valiliği, Haliç Metro Köprüsü, İklimSA, Aon Hewitt, Haldun Ulusoy , Selim Yağcı, Yeliz Karabulut, KOSB, Kalite Çemberi, Çetaş Otomotiv Satış Yönetmeni Yücel Sevimli , basın ekspres, Hacı Ali Taylan, RızaSemihGüven, ÖzdilekHolding, FSM, AvrasyaGeçişprojesi, Arjantin, HawAda, Gamesa, Siemens Sanat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.