Schneider Electric, Dünya Otomotiv Konferansı’nda Mobilitenin Geleceğine Işık Tuttu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Schneider Electric, Dünya Otomotiv Konferansı’nda Mobilitenin Geleceğine Işık Tuttu
07 KASIM 2019, Persembe 15:08:27
Schneider Electric, Dünya Otomotiv Konferansı’nda Mobilitenin Geleceğine Işık Tuttu
Schneider Electric, küresel arenadan otomotiv endüstrisinin liderlerini bir araya getiren Dünya Otomotiv Konferansı’nda Altın Sponsor olarak yer aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Etkinlikte, Schneider Electric Otomotiv Segment Lideri Barlas Koç, EcoStruxure for Automotive başta olmak üzere şirketin mobiletinin geleceğini şekillendiren çözümlerini katılımcılarla paylaştı. 

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, 40 ülkeden 80’i aşkın konuşmacı ve 800’den fazla katılımcı ile İstanbul’da düzenlenen Dünya Otomotiv Konferansı’nı Altın Sponsor olarak destekledi. Küresel deneyimi ve 180 yılı aşkın uzmanlığıyla şirketin otomotiv endüstrisine yönelik geliştirdiği teknolojileri sunmak üzere Schneider Electric Otomotiv Segment Lideri Barlas Koç, EcoStruxure for Automotive ve mobilite üzerine bir konuşma gerçekleştirdi. Ulusal ve uluslararası otomotiv dünyasından uzmanların katıldığı etkinlikte şirketin yeni nesil çözümleri büyük ilgi topladı. 

Schneider Electric, otomotiv endüstrisini şekillendiren bağlanabilirlik, otonom sürüş ve elektrifikasyon trendleri doğrultusunda geliştirdiği EcoStruxure for Automotive, tesislerin zekasını artırarak optimum verimlilikle çalışmalarını ve çok sayıda farklı sistemi tek bir platformda birleştirerek operasyonel verimliliklerini sağlıyor. Şirketin IoT tabanlı açık, farklı marka ürünlerle çalışabilen otomasyon çözümü platformu olan EcoStruxure, otomotiv üretiminde sürdürülebilirliği, verimliliği ve izlenebilirliği iyileştirmek için değer zincirinizin her adımında dijital dönüşüm sağlıyor. Haberleşen ürünler, uç kontrol ve uygulama, analitik ve servisler katmanlarından oluşan EcoStruxure mimarisi aynı zamanda Nesnelerin İnterneti, haberleşme ve bulut teknolojileri, büyük veri analitiği ve siber güvenlik gibi teknolojileri kullanıyor ve tüm katmanlarda dijital dönüşüme hizmet ediyor. Böylece şirketler, üretimlerini daha bağlı ve daha akıllı teknolojilerle optimize ediyor, verimliliklerini, güvenliklerini ve sürdürülebilirliklerini artırıyorlar. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


532 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Schneider Electric, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Schneider Electric, Dünya Otomotiv Konferansı’nda Mobilitenin Geleceğine Işık Tuttu 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Borsaİstanbul, Ertuğrul Yörük, Legrand P17 Tempra Pro , Papatya Vadi Konakları, İkitelli OSB, Antalya Aksu, Pilli Modül İçi Aydınlatma, GÜVENER SUITES, RönesansGrubu, CNR Expo İstanbul, ISO 20000, Abdulkadir Ateş, 4.Etap, Olimpia Splendid Aura , Çobanoğlu İnşaat, Restate, AtaYatırım, Hakan Sevim, Gayrimenkul Yatırım & Geliştirme Sertifika Programı, LUX* Bodrum Resort & Residences, Oyak, javier Del Pozo, WWF-Türkiye, Serdar Plastik A.Ş, Ulusoy Elektrik , KuzeyBahçeşehir, KONE E-Link, Raif Mermutlu, megaproje, Abdulkadir Özcan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.