Eminevim Öğretmenleri 22 Ayda Ev Sahibi Yapacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Eminevim Öğretmenleri 22 Ayda Ev Sahibi Yapacak
07 KASIM 2019, Persembe 15:24:32
Eminevim Öğretmenleri 22 Ayda Ev Sahibi Yapacak
Ev almak isteyen öğretmenlerin beklediği haber Eminevim’den geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ev almak isteyen öğretmenlerin beklediği haber Eminevim’den geldi. Hazırladığı ev kampanyasına Öğretmenler Günü’nü erken getiren Eminevim, Kasım ayında başvuru yapan öğretmenler için teslimat süresini 22 aya çekti ve iki yıldan daha kısa sürede ev sahibi olma yolunu açtı.

Öğretmenlerin ev sahibi olmasını kolaylaştırmayı hedefleyen Eminevim, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü hazırladığı özel kampanyalarla kutluyor. Kasım ayında ev sahibi olmak için başvuru yapan öğretmenler, Erken AL- Erken Öde kampanyası ile 22 ayda ev sahibi olabilecek ve iki yıldan daha kısa bir sürede almak istediği eve kavuşabilecek. Uygun maliyetli seçenekleri tercih etmek isteyen öğretmenler için de sınırlı kontenjanla ikinci bir kampanya sunan Eminevim, daha ekonomik özelliklere sahip kampanya ile 29 ayda ev sahibi olma fırsatı da sunulacak.

Ev alırken faizsiz sistemin kolaylıklarından yararlanabilecek olan öğretmenler, kendi belirleyecekleri taksitlerle, Türkiye’nin her yerinden istedikleri evi alabilme fırsatına sahip olabilecek. Bu özel kampanyalardan tüm öğretmenler yararlanabilecek.

Araç alımlarında düşük peşinat kampanyası

Kasım ayında öğretmenlere ayrıcalık tanıyan Eminevim, araç almak isteyen öğretmenleri de unutmadı. Bu aya özel araç alımlarındaki peşinatları düşüren Eminevim, araba alma hayalini Kasım’da gerçeğe dönüştürmek isteyen öğretmenler için yüzde 10 olan peşinat oranını yüzde 2’ye çekti ve faizsiz taksitlerle istedikleri araca sahibi olmayı kolaylaştırdı.

29 yıllık tecrübeyle 150 bine yakın kişiyi ev ve araç sahibi yapan Eminevim’in öğretmenler için hazırladığı kampanyaları Kasım ayı boyunca devam edecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 791 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Eminevim,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Eminevim Öğretmenleri 22 Ayda Ev Sahibi Yapacak 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BayimOlurmusunFuarı, i Royal Caribbien konsorsiyumu, Yatırım A.Ş., Hampton by Hilton Samsun, GTD, AdanaDivanOteli, TeakSerisi, Yusuf Şimşek, TürkiyeCumhuriyetMerkezBankası, Andreas Zapatinas, LensYapı, MehmetSekmen, EAA Mimarlık, Steinwag Group, AEQ, Kentsel Dönüşüm Zirvesi, Kingdom Holding Co, Pulsar İnşaat, siemens, VILLA KORE, AykutEngin, DowAksa, CNR Fuarcılık, Çırağan Palace Kempisnki, Shower Drain, BahaşHolding, Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, "Eyyübiye, Çatalağzı Termik Santrali, İstWest,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.