Guardian Serisi ile yaşam alanları için güvenli enerji | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Guardian Serisi ile yaşam alanları için güvenli enerji
07 KASIM 2019, Persembe 15:28:57
Guardian Serisi ile yaşam alanları için güvenli enerji
İnform, Line-İnteraktif mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle ofisler ve evler için mükemmel çözümler sunan Guardian UPS Serisi ile yaşam alanlarında sürekliliği garanti altına alıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İnform, Line-İnteraktif mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle ofisler ve evler için mükemmel çözümler sunan Guardian UPS Serisi ile yaşam alanlarında sürekliliği garanti altına alıyor. Arttırılmış verimliliğini akıllı akü yönetimiyle birleştirerek optimum seviyeye yükselten Guardian UPS Serisi, sürdürülebilir bir dünyaya da katkı sağlıyor.

Türkiye UPS sektöründe yeniliklere her zaman öncülük eden İnform, son teknolojiyi kullanarak revize ettiği Guardian UPS Serisi ile güvenliği estetikle buluşturuyor.

Yaşam alanları için birinci sınıf güvenlik

İnform, Guardian UPS serinini yenileyerek yaşam alanları için güvenli enerji sağlamaya devam ediyor. Kompakt ve estetik tasarımıyla beğeni toplayan Guardian Serisi, LED ve LCD paneli sayesinde kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca Guardian UPS Serisi, evler ve ofisler için birinci sınıf güvenlik sunuyor. USB Port, RS232 ve RJ45 gibi genişletilmiş haberleşme seçeneğiyle çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilen Guardian UPS Serisi, sesli uyarı sistemiyle de kullanıcıları gerekli durumlarda uyarıyor.

Elektrik enerjisindeki gerilim dalgalanmalarından, düşme, yükselme ve kesintilerden etkilenmeyen Guardian UPS Serisi, yükleriniz için uygun şekilde simüle edilmiş sinüs üreterek cihazlarınızı gelebilecek zararlardan koruyor. Guardian, geniş gerilim aralığında görev yaparak yükseltici ve düşürücü Otomatik Voltaj Regülasyon (OVR) fonksiyonu ile çıkış gerilimini bağlı olduğu yüklere göre en kararlı hale getiriyor. Kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacında, Türkiye'nin ve dünyanın en büyük ve güvenilir çözüm ortağı olmayı ve bu alanda kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinen İnform, Ar-Ge Merkezi’nin hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir çözümler sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım526 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Guardian, İnform, Line-İnteraktif,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Guardian Serisi ile yaşam alanları için güvenli enerji 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İntema, Tüketici Hakları Derneği, Onur Tekinturhan, DAF ve TIRSAN, Okmeydanı, ICCI2016Fuarı, İsmet Ersoy, Ticari Gayrimenkul, Selimiye, Ahmet Yiğitbaşı, Yücel Park, Kayselİnşaat, Gül Yapı, GESağlık, Osmanlı Padişahı 2. Murat, Samsung Electronics, Bayrampaşa, Sıtar İnşaat, Azeri, ÇEVKO, BaymakOrange, St. Pierre Kilisesi, Osman Eroğlu, Çözüm Süreci, İSKİ, Çek Cumhuriyeti, GROHE Blue®, Mustafa Sever, Dr. Mustafa Farsakoğlu, Modern Çizgi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.