REHAU, Avrasya Maratonu’nda Koruncuk Vakfı yararına koştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
REHAU, Avrasya Maratonu’nda Koruncuk Vakfı yararına koştu
07 KASIM 2019, Persembe 15:30:58
REHAU, Avrasya Maratonu’nda Koruncuk Vakfı yararına koştu
Sundukları ürünlerle endüstri,otomotiv ve inşaat sektörlerinin çözüm ortağı ve polimer uzmanı REHAU, Koruncuk Vakfı’nın başlattığı “Eğitim Her Çocuğun Hakkı” projesine destek olarak, kız çocuklarının gelecek hayallerine destek oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

REHAU, 3 Kasım 2019 tarihinde gerçekleşen Avrasya Maratonu’nda Koruncuk Vakfı yararı için harekete geçti. Anadolu’nun çeşitli yerlerindeki ekonomik ya da sosyal sebeplerden dolayı eğitime ulaşamayan kız çocukları için koşan REHAU ekibi, yakın çevrelerinden bağış topladı.REHAU olarak kurumsal sosyal sorumluluk projelerine bu sene itibarıyla ağırlık verdiklerini dile getiren REHAU Türkiye Genel Müdürü Murat Sarımaden, çeşitli vakıflarla gerçekleştirdikleri projeler bulunduğunu ancak Koruncuk Vakfı işbirliğini çok önemsediklerini çünkü kız çocuklarının eğitimlerinin toplumun çağdaş ve huzurlu bir geleceğe kavuşmasının garantisi olduğuna inandığını ifade etti.

Avrasya Maratonu’nda Koruncuk Vakfı yararına koşarak işbirliklerini başlattıklarını söyleyen Sarımaden, bundan sonraki dönemlerde de şirket çalışanlarının gönüllülük esasına dayalı sosyal sorumluluk projelerine katılmalarını teşvik ederek topluma olan borçlarını yerine getirmeye çalışacaklarını bunun aracı olacak tüm vakıf ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğine açık olduklarını dile getirdi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 494 kez okunmuştur.


ETİKETLER : REHAU, Murat Sarımaden,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

REHAU, Avrasya Maratonu’nda Koruncuk Vakfı yararına koştu 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
insanasaygıödülü, Jacek Dziembaj , PalladiumAtaşehirAVM, Multibus Diyafon, İYH, G.doğu, Corendon Vitality Hotel, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU), Ceraplan III, Apple Store, Gürmen Group, GÜYAD, Retaj Group, Urban Land Institute (ULI), Eskişehir mağazası, Hunter, Gökhan Güvener, Dice Kayek, Autoban Mimarlık, Investitions GmbH & Co. KG, Çağrı Kaan Çetin, LEEDPlatin, Beton 2013 Kongre Fuarı, Ali Rıza Alaboyun, TEKFEN Holding, MantoFoamboard, Salone Int. Del Mobile Fuarı, Ankara Konya YHT Hattını, Londra Sanayi ve Ticaret Odası, MAÇAKIZI BODRUM,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.