Kaleseramik’te Üst Düzey Atama | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Kaleseramik’te Üst Düzey Atama
07 KASIM 2019, Persembe 16:08:37
Kaleseramik’te Üst Düzey Atama
Altuğ Akbaş Kaleseramik Genel Müdürü oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kale Grubu çatısı altında yer alan, Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşu Kaleseramik’in Genel Müdürlüğü’ne grubun deneyimli ismi Altuğ Akbaş atandı.

Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük eden ve bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi haline gelen Kale Grubu’nda üst düzey bir atama gerçekleşti. Avrupa’nın 4’üncü, dünyanın 15’inci büyük seramik karo üreticisi Kaleseramik’in Genel Müdürlük koltuğuna Altuğ Akbaş atandı.

Kaleseramik’in iç piyasadaki liderliğini sürdürmeye ve uluslararası pazardaki başarısını daha üst seviyeye taşımaya devam edeceklerini vurgulayan Altuğ Akbaş, “Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo ve Edilcuoghi Edilgres gibi sektörün öncü markalarımız ile Türkiye’nin açık ara ihracat lideriyiz ve büyüme alanımız da yine ihracat üzerinden olacak. Ülke olarak içinde bulunduğumuz koşullara rağmen, global pazardaki payımızı daha da artırarak ihracatımızı yüzde 40'ın üzerine çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

1992 yılında katıldığı Kale Grubu’nun farklı departmanlarında görev alan Altuğ Akbaş, grubun yapı kimyasalları sektöründeki lider markası Kalekim’de, 2013 yılından beri Genel Müdürlük görevini yürütüyordu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım578 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Altuğ Akbaş, Kale Grubu, Kaleseramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kaleseramik’te Üst Düzey Atama 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Neva, İsmail Erdem, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Başkanı Işık Gökkaya, Pratt&Whitney , TÜÎK, Garanti Bankası, Dr. Alper Yılmaz , A Sınıfı Enerji Belgesi, 120 yatak, Gaggenau 200, American Rag Cie, AkzoNobel Marshall Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı, Ehsan Fareed Abduljawad, Avrupa’nın “En İyi Kentsel Yenileme”, Salih Aydın, EsenboğaHavaalanı, Fiore by Yosi Flower Design & Gift, Engin Tanrıverdi , Ceylan Intercontinental Otel, DİKA, “Nişantaşı’nın Mimarı”, Bayraklı Belediyesi, IF Tasarım Ödülleri 2014, Öz-Kar İnşaat, Gebze Darıca metrosu, Tematik” AVM, Kadir Aydın, Alubond Turkey, Mustafa Çiçek, Aris Grand Tower,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.