KONE Asansör Yetkili Servisi, Şimdi Antakyalıların Hizmetinde | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
KONE Asansör Yetkili Servisi, Şimdi Antakyalıların Hizmetinde
08 KASIM 2019, Cuma 14:15:09
KONE Asansör Yetkili Servisi, Şimdi Antakyalıların Hizmetinde
Kullanıcıların güvenliği, asansör ve yürüyen merdivenlerin performanslarının korunması için, zamanında ve uzman bakım hizmetlerinden yararlanılması büyük önem taşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kullanıcıların güvenliği, asansör ve yürüyen merdivenlerin performanslarının korunması için, zamanında ve uzman bakım hizmetlerinden yararlanılması büyük önem taşıyor. Dünyanın olduğu gibi Türkiye’nin de en büyük asansör ve yürüyen merdiven üreticisi, aynı zamanda bakım firmalarından KONE, marka ayırt etmeksizin bu konuya büyük önem veriyor. Güçlü kuruluş, bu nedenle servis ağını sürekli genişletiyor. KONE, şimdi de Antakya’da yerleşik teknisyen istihdam ediyor. Böylece tüm marka ve modellerdeki asansör ve yürüyen merdivenlerin bakımları, KONE kalitesi ve güvencesi altında, çok daha hızlı bir şekilde Antakyalılara ulaştırılacak.  

Antakya’ya Güvenli, Kaliteli ve Hızlı Servis Avantajı…

Bugün asansör ve yürüyen merdivenler, günlük hayatımıza büyük bir rahatlık katıyor. Bu makinelerin hayatımızdaki önemini en çok onlar bozulduklarında fark ediyoruz. Özellikle oteller, özel hastaneler, özel okullar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, metro vb. ulaşım noktaları ile siteler ya da apartman binaları asansör ve yürüyen merdivenlerin en yoğun kullanıldığı yerler arasında… KONE şimdi yerleşik teknik ekibinin bulunduğu diğer illerde olduğu gibi Antakya’da da teknik ekibi ile olası arızalara çok daha hızlı müdahale edecek ve sorunu güvenle çözebilecek. Lider kuruluş, aynı şekilde asansör ve yürüyen merdivenlerinin performansını uzman bakım hizmeti ile korumak isteyenlere de en kaliteli hizmeti yine en hızlı şekilde verecek. 

KONE, asansör ve yürüyen merdiven bakımlarına devrim niteliğinde yenilikler getiriyor. İhtiyaca göre tasarlanabilen KONE servis çözümleri ve akıllı KONE 7/24 Connect hizmetiyle servis alanında yeni bir dönem başlıyor.

İhtiyaçlarınıza Göre Tasarlanmış Esnek Bakım Hizmetleri…

Ekipmanlarınız için bakım hizmeti alırken, tek bir yöntem herkese uygun olmayabilir. KONE, size özel ihtiyaçlarınız için, yine sizinle birlikte tasarlanan servis seçenekleriyle çok daha esnek uygulamalar yapabiliyor.  

Size Özel Hizmet…

KONE’nin geniş kapsamlı bakım hizmeti seçenekleri, ihtiyacınız ne olursa olsun karşılamaya çalışıyor. Standart servis paketleri yerine, sizin için en uygun yöntemi seçebilmeniz mümkün oluyor. 

Yeni Akıllı Servisler…

KONE’nin yeni akıllı teknolojileri sayesinde, muhtemel sorunları önceden tespit edebilmek artık mümkün. Ekipmanlardan anında ve sürekli alınabilen veriler sayesinde, o ekipman için en uygun bakım seçenekleri rahatlıkla öngörülebiliyor. Böylelikle asansör ve yürüyen merdivenleriniz, daha güvenli ve daha sağlam olduğu gibi onarımları da daha çabuk tamamlanabiliyor. 

Daima Güncel Bilgiler…

KONE’nin yeni dijital kanalları ve sistemleri ile hem ekipmanlarınızın durumu hem de servis çalışmalarınızın detayları hakkında istediğiniz her an bilgi almanız mümkün oluyor. Yeni KONE Mobile uygulaması ile de çok daha gelişmiş ve kullanımı kolay raporları edinebilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 
508 kez okunmuştur.


ETİKETLER : KONE, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

KONE Asansör Yetkili Servisi, Şimdi Antakyalıların Hizmetinde 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BUSKİ, KYK BELGEM, R’ESTATE CENTER, Home Spa – Aqua Zones, SarayAlüminyum , Mr. Badr Al Ghanim, Office Snapshots, National Expeditions, Aydıner İnşaat, “Air Flow”, UCKGrup, Holiday Inn® Londra – Brentford Lock, TürkiyeHazırBetonBirliği, Magnus, LaFleur Classiqu, E7 Holding, tasarım, ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri, Ali Murat Cengiz, Ömer Akmanşen, ConCeptYapı, Rio Grande, Prof. Dr. Gül Koçlar Oral , UğurİbrahimAltay, Fikret Öztürk, Comcity, Duvar Kağıdı, Patrick Fitzgibbon, Box modülle, BZ 12006,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.