Müteahhit ve ev sahiplerine çözüm Birikimevim’den | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Müteahhit ve ev sahiplerine çözüm Birikimevim’den
21 KASIM 2019, Persembe 11:15:00
Müteahhit ve ev sahiplerine çözüm Birikimevim’den
Türkiye’de kentsel dönüşüm süreci Birikimevim sponsorluğunda masaya yatırılacak
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ülkemizin büyük kentlerinde gerçekleşen kentsel dönüşüm uygulamaları, son yıllarda Anadolu’nun birçok kentine de yayıldı. Dönüşüm sürecinde olan yapılar için finansal çözümler sunan Birikimevim, bu konudaki bakış açısını sempozyuma taşıdı. Ege Üniversitesi’nde gerçekleşecek Türkiye Gayrimenkul Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’na ana sponsor olan Birikimevim, konuyu akademik boyutuyla da ele aldığını kanıtladı.

Tasarrufa dayalı faizsiz finansman yöntemiyle sektördeki dinamikleri değiştirmek için yola çıkan Birikimevim, şimdi de Kentsel Dönüşüm ile ilgili çalışmalarıyla sektöre farklı bakış açısıyla baktığını kanıtlıyor. 

 Türkiye’nin birçok kentinde gerçekleşen kentsel dönüşüm faaliyetleri için Birikimevim,  bu dönüşüm sürecine yeni nesil bakış açısıyla dahil oluyor. Kentsel Dönüşüm özelinde geliştirdiği projeksiyonunu 11 Aralık’ta İzmir’de ilk defa düzenlenecek Türkiye Gayrimenkul Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’nda detaylarıyla anlatacak olan Birikimevim,  sektörün dinamiklerini değiştirdiğini kanıtlıyor.  Kentsel Dönüşümde fark yaratacak çözümleriyle hem ev sahiplerinin hem müteahhitlerin sorunlarına çözüm önerisi sunan Birikimevim,  sempozyum kapsamında konuyu akademik boyutuyla da ele almaya hazırlıyor. 

Kentsel dönüşüm sürecinin son yıllarda tüm dünyada akademik ve entelektüel çevrelerde yoğun bir şekilde tartışıldığını belirten Telli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli, bu farkındalıkla Türkiye Gayrimenkul Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’na ana sponsor olduklarını söyledi. Birikimevim olarak kentsel dönüşüm ile ilgili tüm detayları sempozyum kapsamında kamuoyuyla paylaşacaklarını söyleyen Telli, bu konuda proaktif bir şekilde çalıştıklarını ve taraflara finansal çözümler sunduklarını söyledi. Osman Telli ayrıca, büyüme hedefleri doğrultusunda bir yıl içinde 60 şube ve bin kişilik personel sayısına ulaşmayı amaçladıklarını sözlerine ekledi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1197 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Birikimevim, Kentsel dönüşüm ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Müteahhit ve ev sahiplerine çözüm Birikimevim’den 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
KonyaStadyumu, Berkosan, yeni mağaza, İthalMobilya, GF Katar, Levent Ürkmez, ‘Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlığı’, Havalimanı, WINN Automation Fuar, traverten blok taşlar, Berhad ve Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ, 3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi, Ninova İnşaat, Lemans, Gökhan Bilgiç, Panorama Evleri, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, Cappadox 2018, İzmir Valiliği, Kadıköy Meydanı, CevdetErdem, SAMM Development, ÖzdilekParkİstanbul , KALEIDO VISION, fiber optik kablo, Yıkım, ANKİSAD Başkanı Harun Akça, Yirikler, Yusufeli Barajı, Semerkand Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.