Sinpaş’tan ev alma zamanı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Sinpaş’tan ev alma zamanı
22 KASIM 2019, Cuma 12:45:22
Sinpaş’tan ev alma zamanı
45 yıldır yenilikçi projeleriyle gayrimenkul sektörünün öncüsü olan Sinpaş, ev sahibi yapmaya devam ediyor. 2019 yılının son çeyreğinde projelerini 0,75 vade oranıyla tüketiciye sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bugüne kadar 61 projede 10 binlerce konut geliştiren Sinpaş 45 yıldır yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Her biri farklı konseptlerde geliştirilen ve şu an satışta yer alan tüm projelerini avantajlı bir vade oranı ile satışa sunuyor. ‘Yatırım Yapacaksan Sinpaş’tan’, ‘Yuva Kuracaksan Sinpaş’tan’ başlıklarıyla dikkat çeken kampanya da ‘Ev Alacaksın Sinpaş’tan’ sözüyle hem ev sahibi olmak isteyen müşteriye hem de gayrimenkul yatırımcılarına 0,75 vade oranıyla sesleniyor.

45 yıllık istikrar!

Geliştirdiği tüm özgün projeleriyle 45 yıldır istikrarlı büyümesi, kazanılan sayısız ödülle Sinpaş’ın hem marka hem de finansal kimliği büyütmüş hem de istihdam ve ekonomik kalkınmada aktif rol olarak Türkiye’ye değer katmıştır. Birbirinin tekrarı olmayan Sinpaş projeleri yatırımcısını kalkındırırken proje geliştirdiği lokasyonlarda da bölgenin gelişimine katkı sağlamıştır.

Sinpaş’ın algısı: GÜVEN

Üretmeye ve yatırımlarına ara vermeden devam eden Sinpaş GYO, inşaat sektöründe yarım yüzyıla yaklaşan deneyimin, ortakları ve müşterileri ile kurduğu duygusal bağın, projelerin lokasyon ve mimarisindeki seçiciliğinin ve özgün kurum kültürünün verdiği güçle liderliğini korumaktadır. Ülkemizin özel sektörde şu ana kadarki en fazla konut geliştiren markası Sinpaş İstanbul’da Sinpaş Country, Queen Bomonti, Gökorman, Metrolife, Finans Şehir, Sinpaş Time Ankara’da Altınoran, Marina Ankara, Marina Towers, Ege Vadisi, Bursa’da Bursa Modern projelerinde satışlar devam ediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1107 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Sinpaş,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sinpaş’tan ev alma zamanı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
HolidayInn, Moddernnest, GülEkspress, İSMOB 2014 Tasarım Yarışması, Referans Güneşli , The Kayseri Forum Residence, Maslak Yönetim Ofisi, Plus ROOM, Özgül Yücel, GaysanMobilya, OnurTekinturhan, Fransa NF, İş Yatırım, Mirage Bahçe Konutları, DoğanDağ, Arch+Dsgn Summit 2019, Silivri, EbruElmasdağAksu, Genper, Oğuz Ceylan, Sivas-Erzincan Hızlı Tren Projesi, Nükleer Enerji, Civil İstanbul 15, Soma B , MebeOneKhimkiPlazaMoskova, BrooklynPark, Türk doğaltaş sektörü, Performans Yönetimi, Queen Park, ŞİŞLİ CAMİİ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.