Baymak’tan Başkentli Sektör Temsilcilerine Eğitim | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Baymak’tan Başkentli Sektör Temsilcilerine Eğitim
26 KASIM 2019, SALI 11:46:01
Baymak’tan Başkentli Sektör Temsilcilerine Eğitim
Başkent Doğalgaz ve Odak Akademi işbirliğiyle düzenlenen ‘Konutlar ve Müstakil Evler için Bireysel Isıtma Sistemleri Eğitimi’ 02 Kasım 2019’da Baymak sponsorluğunda Ankara’da gerçekleşti.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Başkent Doğalgaz ve Odak Akademi işbirliğiyle düzenlenen ‘Konutlar ve Müstakil Evler için Bireysel Isıtma Sistemleri Eğitimi’  02 Kasım 2019’da Baymak sponsorluğunda Ankara’da gerçekleşti. 200 kişinin katılımıyla düzenlenen eğitimde, Baymak ürünleriyle ilgili eğitici sunumlar yapılırken sektöre ilişkin önemli bilgiler paylaşıldı. 

Isıtma ve soğutma sektörünün öncüsü Baymak,  Başkent Doğalgaz ve Odak Akademi işbirliğiyle düzenlenen ‘Konutlar ve Müstakil Evler için Bireysel Isıtma Sistemleri Eğitimi’ne sponsor oldu. 02 Kasım 2019’da Ankara’da düzenlenen ve yaklaşık 4 saat süren eğitim,  içerisinde bayilerin ve sektör temsilcisinin bulunduğu yaklaşık 200 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Açılış konuşmasını Başkent Doğalgaz Ticari Koordinatörü Faruk Çoşkun ’nin yaptığı program, Baymak’ın alanında uzman yetkilileri tarafından yapılan sunumlar ile devam etti.

Eğitimin ilk oturumu, Baymak Ürün Grup Müdürü Rıdvan Öksüz’ün Bireysel ısıtma cihazları ve Baymak’ın pazara sunduğu yeni ürünler hakkında yaptığı bilgilendirici sunumu ile başladı. 

Baymak Ürün Müdürü Şahin Özkan tarafından gerçekleştirilen oda termostatları, cihazların montajları ve uygulamalarına yönelik eğitici sunumuyla devam eden eğitimin son oturumunda ise Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdür Yardımcısı Mustafa Bozkurt, doğru tesisat ve montaj aşamalarına ilişkin önemli bilgileri katılımcılarla paylaştı.Kapanış konuşması Başkent Doğalgaz İç Tesisat Müdürü Burak Taşkıner’in yaptığı program, katılımcı firmalara verilen teşekkür plaketleriyle sona erdi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


719 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Baymak, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Baymak’tan Başkentli Sektör Temsilcilerine Eğitim 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Suits&Office, Red Dot, DEİM, Inlay, Ahmet Yamaner, Drop, Doğuş Otomotiv, EmreEczacıbaşı, Corona SI82 AluInside, KarbonNötr, Saraybosna, Hilti TürkiyeCan Seyhan, 1 ofis, EMİRGAN Korusu, Erenköy , Sadullah Ergin, Esas 14 Burda, Yüksekova Havaalanı, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) Başkanı Mehmet Özer, Support Sistem, TÜREK 2014, Mitsubishi, ema Vakfı, Özkan Öztürk, İstanbul Lounge, Christoph Michael Grosser, Drop Banyo Mobilyası, İhsan Salar, Eglo, Vida İstanbul ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.