Günsan Elektrik A-Tech Fuarı’ndaydı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Günsan Elektrik A-Tech Fuarı’ndaydı
28 KASIM 2019, Persembe 12:25:32
Günsan Elektrik A-Tech Fuarı’ndaydı
Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörü Ankara’da bir araya geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Anahtar ve priz sektörüne yenilikçi bir yaklaşım kazandıran Günsan, 21-23 Kasım tarihleri arasında Ankara Congresium’da düzenlenen A-Tech Fuarı’ndaydı ( Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı) Bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilen, akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren fuarda, Günsan yenilikçi ve inovatif ürünlerini sergiledi. 

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen A-Tech Fuarı, TOKİ, Emlak Konut, Kiptaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün sponsorluğunda Ankara Congresium’da düzenlendi. Sektör temsilcileri ve bayilerini bir araya getiren önemli bir buluşmaya ev sahipliği yapan fuarda Günsan anahtar priz ve yeni seri şalt ürünlerini sergiledi. 

Fuarın en önemli markalarından biri olan Günsan standında dikkat çekici yenilikleri  ziyaretçilerle buluşturdu. Zamandan tasarruf ettiren şarjlı prizleri, son tüketiciye cep telefonu üzerinden kendi ürününü tasarlama fırsatı sunan Radius serisi, Eqona Pratik serisi içerisinde yer alan hayatı kolaylaştıran telefon tutucu prizler standın en fazla ilgi gören ürünleri arasında yer aldı.  Fuarın ikinci günü ise Günsan, Elektrik Teknisyenleri Odası iş birliğiyle fuar alanında elektrikçilere seminer verdi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 569 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Günsan Elektrik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Günsan Elektrik A-Tech Fuarı’ndaydı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Nevşehir, Beton Fuarı, Onur Yüce, WWFTürkiye, MYDONOSE Showland, Rehda Cem Akyüz, Kuşadası Limanı, Doğa Teras Evleri, ErdalÇalıkoğlu, SinanErül, AhmetSaraylı, AS-ÇEK çamaşır kurutmalıkları, Hamoğlu Holding, Cosentino Türkiye, esenboğa, YalçınPekgüzel, Country Mobilya, Cem İlhan, PeraSalon, 5. Enerji Verimliliği Fuarı, ElysiumSerenity, Kızılay, Venedik Bienali 14. Uluslararası Mimarlık Sergisii, Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı, Global, Pelin Derviş, YKS Tesis Yönetimi A.Ş., yeşilokullar, Yiğitoğlu Grup, BienAtaşehir,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.