Eşsiz Göl ve Ankara Manzaralı Kent İncek, Konforu ve Doğası İle Büyülemeye Hazırlanıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Eşsiz Göl ve Ankara Manzaralı Kent İncek, Konforu ve Doğası İle Büyülemeye Hazırlanıyor
28 KASIM 2019, Persembe 15:03:44
Eşsiz Göl ve Ankara Manzaralı Kent İncek, Konforu ve Doğası İle Büyülemeye Hazırlanıyor
İnşaat sektöründe gerçekleştirdiği öncü projeleri ile yaklaşık yarım asırdır Başkent Ankara’ya ve Türkiye’ye damgasını vuran BESA Grup, eşsiz Ankara ve göl manzarasının verdiği sonsuz huzur ve şehir telaşından uzak bir yaşam sunan Kent İncek projesine hızla devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağlayan şirketlerden biri olan BESA Grup, bugüne kadar binlerce kişiye istihdam sağlarken 2020’de de yatırımlarına hız kesmeden devam etmeyi planlıyor.

Kurulduğu günden bu güne kadar 50 yıldır BESA Grup güvencesi ve kalitesi ile 6 binden fazla konut, 500 bin m2 iş ve alışveriş merkezi projesinde imzası olan firma, Haziran 2020’de Kent İncek projesini teslim edecek. 2+1'den 4,5+1'e daire seçeneklerinin bulunduğu Kent İncek konforu ile Ankara’nın yeni yaşam standartlarını belirlemeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıllarda International Property Awards’tan, biri “fivestars” olmak üzere, üç ödülle dönen, dünya genelinde 125 ülkeden farklı kategorilerde yarışan 10 bine yakın proje içinde villa kategorisinde Ankara İncek’te inşa ettiği villa projesi ile Avrupa’nın en iyisi olmaya layık görülen BESA Grup, Kent İncek projesi ile de mimari farkını ortaya koydu.

Kent İncek proje alanı 54 dönüm olup üzerindeki 7 Blok, 604 konuttan oluşuyor. İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltme misyonuyla hareket eden BESA Grup, Kent İncek projesinde de 33 bin m2alanı yeşil alan olarak belirledi. Göl, peyzaj ve Ankara manzaralı projede kapalı yüzme havuzu ve fitness salonunun bulunduğu sosyal tesis alanı yer alıyor.

Gayrimenkul ve inşaat yapım, yatırım, geliştirme ve işletme konusundaki tecrübesini Ankara projelerinin yanı sıra Bodrum’a ve Türkiye’nin inşaat ve turizm gelişimine aktaran BESA Grup, Kent İncek projesinin yanı sıra Galleria Ankara’nın da yeniden inşaası tamamlayarak hizmete açtı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 559 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BESA Grup, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Eşsiz Göl ve Ankara Manzaralı Kent İncek, Konforu ve Doğası İle Büyülemeye Hazırlanıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Zorlu Enerji Grup, FlexTop, Safari City, bora kurum, M.Tevfik Göksu, MimarBenim, Yıldız Holding, Banu Altay, Atasu Life, Haluk Dinçer, Claude Nduwayo, “Diamond +” ve “Diamond Clean”, Çevresel Etki Değerlendirmesi, Laurent Aureyne, İnşaatekonomisi, Khazar Island New City, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, DuPont Türkiye Yapı Çözümleri, Ayşe Hasol Erktin, YÖK, The Club of Instituitons of the European Union Specialising in Long Term Credit (ISLTC), Berkan Sönmezay, Abdullah Sağlam, HisarPalace, Paris 21. BM İklim Değişikliği Taraflar Konferansı, AhmetDördüncü, Pazar Odaklılık, Köprü, Fatih Belediye Meclisi, Bekir Bozdağ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.