Eşsiz Göl ve Ankara Manzaralı Kent İncek, Konforu ve Doğası İle Büyülemeye Hazırlanıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Eşsiz Göl ve Ankara Manzaralı Kent İncek, Konforu ve Doğası İle Büyülemeye Hazırlanıyor
28 KASIM 2019, Persembe 15:08:36
Eşsiz Göl ve Ankara Manzaralı Kent İncek, Konforu ve Doğası İle Büyülemeye Hazırlanıyor
Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağlayan şirketlerden biri olan BESA Grup, bugüne kadar binlerce kişiye istihdam sağlarken 2020’de de yatırımlarına hız kesmeden devam etmeyi planlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kurulduğu günden bu güne kadar 50 yıldır BESA Grup güvencesi ve kalitesi ile 6 binden fazla konut, 500 bin m2 iş ve alışveriş merkezi projesinde imzası olan firma, Haziran 2020’de Kent İncek projesini teslim edecek. 2+1'den 4,5+1'e daire seçeneklerinin bulunduğu Kent İncek konforu ile Ankara’nın yeni yaşam standartlarını belirlemeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıllarda International Property Awards’tan, biri “fivestars” olmak üzere, üç ödülle dönen, dünya genelinde 125 ülkeden farklı kategorilerde yarışan 10 bine yakın proje içinde villa kategorisinde Ankara İncek’te inşa ettiği villa projesi ile Avrupa’nın en iyisi olmaya layık görülen BESA Grup, Kent İncek projesi ile de mimari farkını ortaya koydu.

Kent İncek proje alanı 54 dönüm olup üzerindeki 7 Blok, 604 konuttan oluşuyor. İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltme misyonuyla hareket eden BESA Grup, Kent İncek projesinde de 33 bin m2alanı yeşil alan olarak belirledi. Göl, peyzaj ve Ankara manzaralı projede kapalı yüzme havuzu ve fitness salonunun bulunduğu sosyal tesis alanı yer alıyor.

Gayrimenkul ve inşaat yapım, yatırım, geliştirme ve işletme konusundaki tecrübesini Ankara projelerinin yanı sıra Bodrum’a ve Türkiye’nin inşaat ve turizm gelişimine aktaran BESA Grup, Kent İncek projesinin yanı sıra Galleria Ankara’nın da yeniden inşaası tamamlayarak hizmete açtı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 787 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BESA Grup, Kent İncek,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Eşsiz Göl ve Ankara Manzaralı Kent İncek, Konforu ve Doğası İle Büyülemeye Hazırlanıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ManisaBüyükşehirBelediyesi, “Pure Freude an Wasser” , RamazanHediyesi, Carrera Serisi, Meritlife Bulvar Konutları, Apple, A -TECH Fuarı, YAP Şili, kira fiyatları, Arzu Mirici, Orhaneli, Nissibi, Meydanbey Ortak, Şadi Yazıcı, Resolution+ teknolojisi, KakiYatakOdası, 31. Olağan Genel Kurul Toplantısı, İpotek, Google, şalter, FKA, Qatsi, IDISTANBUL , Saba, İstanbul Bölge Müdürlüğü, İhsanTolgaAkar, İstanbul 5. İdare Mahkemesi, Gölköy, Mustafa Talat Katırcıoğlu, Mehmet Göçmen,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.