Baymak'tan İklimlendirme Sektörüne Deneyim Merkezi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Baymak'tan İklimlendirme Sektörüne Deneyim Merkezi
02 ARALIK 2019, Pazartesi 11:48:38
 Baymak'tan İklimlendirme Sektörüne Deneyim Merkezi
İklimlendirme sektörünün lider firmalarından Baymak, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bayi ağını her geçen gün büyüten şirket, İstanbul’daki güçlü iş ortaklarından KRC Proje ile Ataşehir’de bir showroom açılışı gerçekleştirdi. Sektörün en büyük deneyim merkezlerinden biri olmaya hazırlanan showroom’da Baymak’n en tasarruflu ve çevreci ürünleri de sergilenecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Isıtma ve soğutma sektörünün öncüsü olan Baymak, Türkiye’nin dört bir yanını bayileriyle örmeye devam ediyor. 6 yılda bayi sayını yüzde 180 oranında büyüten firma, KRC Proje ile Ataşehir’de büyük bir bayi açılışı gerçekleştirdi. Baymak’ın en büyük ana bayilerinden biri olma özelliği taşıyan açılış töreni, Baymak CEO’su Ender Çolak, KRC Proje yöneticileri, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu ve bayilerin katılımıyla düzenlendi.

İstanbul genelinde 15’i aşkın alt bayi ve yüzlerce satıcı bayiyle 500’ü aşkın firma ve Baymak’ın geniş ürün gamının tedarikini sağlayan KRC Proje, Baymak’ın en yeni, tasarruflu ve çevreci ürünlerinin sergileneceği KRC showroom ile sektörün en büyük deneyim merkezlerinden biri olmaya hazırlanıyor.

BAYİ SAYISI YÜZDE 180 BÜYÜDÜ

Açılış konuşmasına Baymak’ın 50.yılına vurgu yaparak başlayan Baymak CEO’su Ender Çolak, “Baymak’ın 50. yılını kutladığımız bu yıl içinde, ailemize yeni katılan ama hızla büyüyen ve bayi kanalımızda çok değerli bir yer edinen KRC Proje bayimizin açılışına ev sahipliği yapıyoruz. Baymak olarak, Türkiye’nin her yerinde münhasır bayi örgütlemesiyle bir taraftan kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyeti anlayışını sahaya yayarken diğer taraftan istihdam yaratmaya devam ediyoruz. 2018’de de önemli bir atılımla büyüyerek başta İstanbul olmak üzere birçok kentimizde geçtiğimiz 3 yıla göre ciddi bir pazar payı elde ettik. 6 yılda bayi sayımızı yüzde 180 oranında büyütmemiz bunun en somut örneği oldu” diye konuştu.

RUSYA’YA 30 BİN KOMBİ SATTIK”

İhracat tarafında da bu yıl önemli hamlelere imza attıklarının altını çizen Çolak, “65 ülkeye ihracat yapan bir şirket olarak, hizmet verdiğimiz İklimlendirme sektöründe liderliğimizi sürdürüyoruz. BDR THERMEA’nın da gücüyle, sahip olduğumuz teknoloji ve iş yapış biçimi ile bir dünya markası olma yolunda hareket ediyoruz. 2019 yıl sonu itibarıyla BDR Thermea Group’un markası olan ısıtma sektörünün en köklü markası De Dietrich de artık Baymak bünyesinde yer alacak. Böylece artık üst segmentte de pazarda varlık göstereceğiz” dedi.

Almanya ve Fransa’nın boyler ihtiyacı ve kazan tedariğinin Baymak tarafından sağlandığı bilgisini paylaşan Çolak sözlerini şöyle sürdürdü, “Ocak itibariyle Almanya’ya Brötje markasıyla boylerleri satmaya başlayacağız. Öte yandan geçen yıl henüz birkaç bin ile satışa başladığımız Rusya’ya bu yıl 30 bin kombi üretip sattık. Bu yatırımlarla Avrupa’nın kombi ve boyler merkezi olmaya başladık. Hedefimiz ihracata yaptığımız bu katkıyı içeride istihdam ile de destekleyip ülkemize değer katmak.”

AVRUPA’NIN KOMBİSİ TÜRKİYE’DE

Önümüzdeki 2 yıl içerisinde yaklaşık 17 milyon Euro’luk yatırımla sektördeki ataklarına devam edeceklerine dikkat çeken Çolak, Avrupa’da satılacak olan yoğuşmalı kombi projesini tamamladıklarının bilgisini de verdi. Üretiminin Türkiye’de yapılacağı Brötje StarTec Premix kombi, Türkiye’den sonra 2020 yılı içerisinde özellikle batı Avrupa ülkelerinde de satışa hazır hale getirilecek.

Kaynak: İnşaat&Yatırım416 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Baymak;Ender Çolak;KRC Proje;Türkiye;Rusya,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Baymak'tan İklimlendirme Sektörüne Deneyim Merkezi 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AltınbaşHolding, Essenora, İstanbul My City, Avrasya Maratonu, RüzgarEnerjisiBirliği, BraasÇatıSistemleri , Osman Öztürk, IDA Kongresi, ScheiderElectric, Ayhan Yavrucu , Stafforsdshire, ErgünTuran, Soho, SoyakSiestaOxygen, 216 Sancaktepe Konutları, Vitra Sonsuzluk Çağı, ParisKonferansı, Filyos Limanı, EGD, European Property Awards 2013, CengizÇaptuğ, Akdağlar İnşaat, Babil Grup, LÖSEV, Recordati, Batışehir Alışveriş Caddesi, laboratuvar üssü, “Minnesota mutfak”, Rezzan Benardete, Cemalletin Sarar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.