PELİ’den Sıradışı Bir Tasarım: ARCTIC | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
PELİ’den Sıradışı Bir Tasarım: ARCTIC
02 ARALIK 2019, Pazartesi 12:08:19
PELİ’den Sıradışı Bir Tasarım: ARCTIC
Yenilikçi ve çevreci bir marka olarak konumlanan Peli’nin, 2017 yılında sektöre farklı bir anlayış getirerek tasarladığı dekoratif iç mekan kapı koleksiyonuna yeni katılan Arctic sıra dışı tasarımıyla dikkat çekiyor. Arctic Style iç mekan kapılar ahşabın beyazla uyumunu en modern haliyle mekanlara taşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ahşabın doğallığını beyazla kombinleyerek yaşam alanlarına vaad eden Arctic Style kapılar, birebir parke uyumuyla mekanın bütün olarak algılanmasına da katkı sağlıyor.

Peli’nin dekoratif iç mekan kapı tasarımlarından olan Arctic kapılar, üç farklı kanat genişliği ile iç mekanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor. Çizilmelere karşı dayanıklı olan Arctic, sıra dışı görünümüyle, bugünün ve yarının trendlerini yaşatmanıza imkan tanıyor.

KAPI VE PARKE YÜZEYLERİNİN UYUMU

Peli’nin diğer iç mekan kapı tasarımında olduğu gibi Arctic Style’da da öncelik parke ve kapı yüzeyini bütünleştirmek. Peli-DK’nın sektöre getirdiği bu yeni anlayış ile mekanlarda kullanılan süpürgelikler ve kapıların pervazları aynı olabiliyor.

GÖRÜNTÜSÜ SES GETİREN, KULLANIMI SESSİZ KAPILAR

Tasarımı ile mekanları ayrıcalıklı kılan Arctic Style, kapı yuvasında kullanılan fitil sayesinde kapının sessiz açılıp kapanmasını sağlıyor. Kilitte ise farklı bir sistem kullanılıyor; Kale’nin ürettiği sessiz kilit sayesinde kapı kilitlenirken de ses çıkarmıyor ve ortamın dinginliğini koruyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım415 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Peli; Kapı; Parke; Ahşap,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

PELİ’den Sıradışı Bir Tasarım: ARCTIC 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TaşınmazRiskAnalizi, Ediz Hun, Jandarma Lojmanları, ROTA, TheatronBodrumVillaları, Bekir Okan, CFC FREE sertifikası, Şirket Okulu, Media, Beaulieu, Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Göcekkoyları, Pulkovo, Kale Banyo; Arte+;, BoschVRF , Roadshow, RES Anatolia, RehaGür, Beyaz Park Topkapı, DoğtaşYeniNesilOdaTakımı, Lapishan, İhlas Yapı A.Ş., ErmaşMadencilik, Kale Trendler, Bursa Yapı ve Yaşam Fuarı, Ercan Kahraman, Salıpazarı, Türk Standardları Enstitüsü, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği, küçükçekmece,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.