Cosentino’dan Lekelere Karşı Özel Korumalı Sensa Orinoco | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Cosentino’dan Lekelere Karşı Özel Korumalı Sensa Orinoco
06 Ocak 2020, Pazartesi 17:38:57
Cosentino’dan Lekelere Karşı Özel Korumalı Sensa Orinoco
Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino’nun Sensa doğal taş ürün yelpazesinde yer alan Orinoco, koyu granit üzerinde uzanan altın, beyaz ve bakır damarlarla modern bir görünüm sunuyor. Lekelere karşı özel korumalı yüzey, eşsiz renklerini özel bir bakım gerektirmeden ilk günkü gibi koruyarak hem iç hem de dış mekanları yeniden yaratıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino’nun Sensa doğal taş ürün yelpazesinde yer alan Brezilya graniti Orinoco, yaşam alanlarına modern bir yorum getiriyor. Koyu renk granitin cazibesini altın, beyaz ve bakır damarlardan oluşan zengin bir doku çeşitliliğiyle harmanlayan yüzey, mekanlara zamansız bir şıklık katıyor. 

Nefes alan doğal taş!

Orinoco’nun yüzeyine uygulanan Senguard NK leke koruması, granitin hem iç hem de dış mekanlarda kullanımına olanak tanıyor. UV ışınlarına karşı etkili Senguard NK, doğal taşın nefes almasını ve iklim koşullarından etkilenmeden rengini korumasını sağlıyor. Leke koruması aynı zamanda, yüzeyin mutfaklarda yaygın olarak kullanılan asitli maddelerden etkilenmesini de önlüyor. Yüzeyin gıda ile temas etmesi halinde güvenli olduğunu kanıtlayan NSF sertifikasına da sahip Orinoco, bu sayede mutfak tezgahı olarak da gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. 2 cm kalınlığındaki Orinoco, Cosentino Sensa yüzeylerin tümü gibi 15 yıllık garanti süresiyle uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü koruyor. 

KAYNAK:İnşaat&Yatırım613 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino, Orinoco, Lekelere Karşı Özel Koruma,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Cosentino’dan Lekelere Karşı Özel Korumalı Sensa Orinoco

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BüyükKonakResidence , TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi, BG Batu Grup, Mimarsinan OSB, pazarlama zorlukları, Maslak1453, Esse Nepal, KolektifHouseII, Mojo, ONS Şirketler Grubu, EgeProfil, MustafaKüçüker, Rüya Prestij Residence, Le Monde, BSH Ev Aletleri A.Ş., Ankara’da Ulaştırma, Zeynep Akkaya, Infinity, Prints, VerimliliğinFormülü, Ankara-İzmir YHT, Bosch New Product Showcase , Rigips Türkiye, Orman ürünleri, TSKB Gayrimenkul Değerleme, Avrupa’nın “En İyi Kentsel Yenileme”, Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever, Koramic Türkiye, ‘‘Ortak Eğitim’’, De’Longhi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.