Dekton Trilium ile Şöminelere Estetik Dokunuş! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Dekton Trilium ile Şöminelere Estetik Dokunuş!
06 Ocak 2020, Pazartesi 17:42:02
Dekton Trilium ile Şöminelere Estetik Dokunuş!
Yaşam alanlarına sıcaklık, estetik ve romantizm katan şömineler, Cosentino’nun ultra kompakt yüzey markası Dekton’un tasarım ödüllü Trilium rengiyle eşsiz bir havaya bürünüyor. Volkanik kayalardan esinlenilerek tasarlanan Trilium, siyah - gri ağırlıklı tonları ve paslanmış metal görünümüyle taşın etkileyici dönüşümünü gözler önüne seriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İster bir dağ evinde, ister şehrin tam merkezinde; şömineler yaşam alanının nerede olduğundan bağımsız bir şekilde, bulundukları mekana sıcaklık, estetik ve romantizm katıyor. Şöminenin çevresine yapılan özel yüzey uygulamalar ise bu etkiyi katbekat artırıyor. 

Şömine ateşinin etkisini artıran tasarım

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton’un Trilium rengi, estetik ve performansın kusursuz birleşimini sunuyor. Volkanik kayalardan esinlenilen ve çok sayıda tasarım ödülünün sahibi olan Trilium’un siyah ve gri tonları, şömine ateşinin etkileyici görünümünü ortaya çıkarıyor. Yüzeyin paslanmış metal görünümü ise taşın ikonik dönüşümünü yansıtıyor.

Leke ve çiziklere karşı üstün direnç

Sürdürülebilir üretim yöntemleriyle yüzde 60'a kadar geri dönüşümlü malzemelerden üretilen Dekton Trilium hem iç hem de dış mekanlarda uygulanabiliyor. UV ışınlarına, çiziklere, lekelere ve termal şoklara karşı üstün direnç gösteren yüzey her türlü doğa koşulunda eşsiz görünümünü koruyor. 

KAYNAK:İnşaat&Yatırım664 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dekton Trilium, Şöminelere Estetik Dokunuş, Leke ve çiziklere karşı üstün direnç,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dekton Trilium ile Şöminelere Estetik Dokunuş!

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, HaliçMetro, Çamlıca Kulesi, ajwa, Metropol Kule , Ahmet Özyanık, Nefis Pazar, MT Group, STK, Tacettin Pekgüzel, OSTİM Vakfı, Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Butik Rezidans, YılmazÖzcan , Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, MIPIM 2013 Fuarı, Sürmeli Gayrimenkul Geliştirme, Verra Cadde, Mardin Artuklu Üniversitesi İbadet Kompleksi, Baruthane Yapılar Topluluğu, Henkel, Nano Halı, Aldapool, Allianz Arena, Coloration, Cennet Koru, Yıldız Demir Çelik, soğutucular, AyvazAkademi, Cem Bozkurt,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.