Esenyurt’un İlk Öğrenci Evi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Esenyurt’un İlk Öğrenci Evi
10 Ocak 2020, Cuma 14:08:48
Esenyurt’un İlk Öğrenci Evi
Özyurtlar Holding, üniversiteli gençlere yepyeni bir yaşam konsepti sunduğu ‘NCadde Ateş Corner’ ile öğrenci evlerine üst düzey yaşam formu kazandırdı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto
Esenyurt’ta yükselen ve kaba inşaatı tamamlanan projede, 1+0, 62 metrekare büyüklüğe sahip olan dairelerin fiyatları 339 bin TL’den başlıyor. Esenyurt Üniversitesi’nin hemen yanındaki konumu, teknoloji odası, kütüphane gibi donanımlarıyla öğrencilere üst düzey çalışma ortamı yaratan proje, merkezi konumu ve hemen tapu avantajıyla da katma değerli bir yatırım olarak dikkat çekiyor. 
 
Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Özyurtlar Holding, 1 milyondan fazla kişinin yaşadığı Esenyurt’ta hayata geçirdiği projesi ‘NCadde Ateş Corner’ ile bilinen öğrenci evlerini, üst düzey donanımla yeniden tanımlıyor. Bölgede ilk kez öğrencilere yönelik bir proje geliştirerek bu alana liderlik eden holding, en yeni teknolojiler kullanılarak tasarladığı projesiyle öğrencileri üst düzey yaşam ve çalışma ortamıyla buluşturuyor. 1+0, 1+1 seçenekleriyle 300 daire ve 18 ticari alandan oluşan proje, her yönüyle öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken, katma değeri yüksek bir yatırım avantajı sunuyor. 
 
‘NCadde Ateş Corner’ projesini bilinen öğrenci evlerinden farklı olarak, çağın gereklerine uygun olarak, gençlerin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarladıklarını vurgulayan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Özyurt, proje hakkında şu bilgileri verdi: 
 
2020’de teslim

“Teknolojinin gelişimiyle birlikte öğrencilerin ihtiyaçları da beklentileri de farklılaşmaya başladı. Zaman ve hız kavramı, gelişen teknolojiyle birlikte çağımızın en önemli faktörlerinden biri haline geldi. Biz de buradan yola çıkarak öğrencilerin zaman ve hız önceliklerini önemseyen bir yaklaşımla onların yaşama, çalışma ve sosyalleşme ihtiyacını tek başına karşılayan bir projeyi hayata geçirdik. Öğrencileri üst düzey yaşam ve çalışma ortamıyla buluştuğumuz projemizde onların hayatlarını kolaylaştırmaya odaklandık. Projemizi bu senenin sonunda teslim edeceğiz.”
 
Sadece öğrencilere değil tüm yatırımcılara hitap ediyor
 
Esenyurt Üniversitesi’nin yanı başında yer alan projenin; konumu, üst düzey bir yaşam ve çalışma ortamı sunan donanımının yanı sıra hemen tapu avantajına da sahip olduğunu sözlerine ekleyen Alper Özyurt, “Projemiz merkezi konumu, donanımı, hemen tapu avantajıyla sadece öğrencilere değil tüm yatırımcılara hitap ediyor. 1+0, 1+1 olarak tasarladığımız dairelerden oluşan,3 katlı tek bir blok olarak inşa ettiğimiz projemizle bölgedeki öğrenci evi açığını kapatmak adına önemli bir adım atıyoruz. Bölgede öğrencilere hitap eden evler merkeze hayli uzakta kalıyor. Bu evlerin güvenli olup olmadığı da tartışılır. Öğrencilere bütçelerine uygun evler bulmaları hayli güç. ‘NCadde Ateş Corner’ ile öğrencilerin bu sorununu ortadan kaldıracağımıza, diğer şirketlere de örnek olabileceğimize inanıyoruz. 300 daire ve 18 ticari alandan oluşan projemiz ile  öğrencilere güvenli, üst düzey, ayrıcalıklı bir yaşam ve sosyalleşme ortamı vaat ediyoruz.”
 
300 öğrenci evi 18 ticari alan…
 
‘NCadde Ateş Corner’, 7 bin 161 metrekare arazi üzerinde 3 katlı tek bir blok olarak inşa ediliyor. 2 ya da 4 kişinin kalabilmesine olanak sağlayan toplam 300 adet öğrenci evi ve 18 adet ticari alandan oluşan proje; öğrenciler, genç profesyoneller ve genç akademik çevre için otel konforuyla ve eğitim-öğretimi destekleyici bir donanımla hayata geçiyor. 
 
Projede kütüphane, basit kullanıma uygun yüksek teknolojik uygulamalar, özel tasarlanmış ortak sosyal alanlar, kafeler, özel mutfaklar, çalışma odaları ve hobi alanları olacak. 7/24 güvenlik sistemi, yüksek hızda fiber internet bağlantısı ve resepsiyon hizmetinin de yer aldığı proje, tamamen gençlerin konforu ve güvenliği düşünülerek tasarlandı.Her odada yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk ve özel eşyalar için bir de kasa yer alıyor.Gençlerin rahat ulaşımına imkan veren, üniversitelere ve iş merkezlerine yakın lokasyonda konumlandırılan ‘NCadde Ateş Corner’; Esenyurt Üniversitesi’nin yanında, Doğan Araslı Caddesi üzerinde ve E5 karayolu ile TEM bağlantı yolunun paralelinde yer alıyor. 
 
Öte yandan, banka kredisine ihtiyaç duyulmaksızın yüzde 30 peşinat ve 24 ay vade seçenekleriyle avantajlı ödeme planı sunulan projenin, 2020 yılı sonunda  teslim edilmesi hedefleniyor.
 
KAYNAK:İnşaat&Yatırım


541 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Esenyurt Öğrenci Evi, NCadde Ateş Corner, Esenyurt Üniversitesi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Esenyurt’un İlk Öğrenci Evi

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Aqualam, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. , Silivri, Philips EcoMoods serisi, Güzelbey, Profilo Ev Aletleri, FORTE UPS, Akkök Şirketler Grubu, Mesa Kartall, Elastomerik, kamu, AG Holzmann, Yeşil Yol, ÇanakkaleSeramik, Emlak 2014, ErseKablo, İhracatçılar Biriliği, GYPSASTAR, “Mobil Enerji Tırı” , Bülent Dündar, Trip Advisor, SDS, Entek Isı Sistemleri, Kurtköy, Kalia UPS, İZFAŞ, ONS İnşaat Grubu, 5 Kat Sınırı, İran Hvac Fuarı, Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.