Fairmont Quasar İstanbul 3.Yılını Kutluyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Fairmont Quasar İstanbul 3.Yılını Kutluyor
10 Ocak 2020, Cuma 15:21:18
Fairmont Quasar İstanbul  3.Yılını Kutluyor
Dünyaca ünlü otel zinciri Fairmont’un Türkiye’deki ilk oteli olan Fairmont Quasar İstanbul, kent yaşamına değer katan hizmetleri ve kampanyaları ile 3. yılını kutluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto
Yüz yılı aşkın bir otelcilik mirası bulunan Fairmont Hotels & Resorts’un Türkiye’deki ilk oteli olan Fairmont Quasar İstanbul, sunduğu lezzet ve keyif dolu teklifleriyle 3.yılını kutluyor. Ocak ayında başlayıp Şubat ayının sonuna kadar devam edecek kampanyalarıyla misafirlerine otelin tüm bölümlerinde farklı deneyimler yaşatıyor.
 
Lüks ve sanatı, dış mimariden iç mekan tasarımlarına kadar çarpıcı şekilde bir arada sunan Fairmont Quasar İstanbul, atmosferi, ayrıcalıklı hizmetleri ve yenilikçi yöntemleri ile 3 yıldır tüm dünyada ilke edindiği “güçlü yerel bağlantılara önem verme” prensibiyle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor. 
 
KONAKLAMA VE SPA’DA ÖZEL AYRICALIKLAR

Ocak ve Şubat ayları boyunca, online konaklama rezervasyonlarında 4 günlük konaklamalarda 3 günlük ödeme seçeneği sunuluyor. Willow Stream Spa’sında, şehrin merkezinde her şeyden uzaklaşmanızı sağlayan atmosferiyle 60 veya 90 dakika cilt-vücut bakımı alan tüm misafirlere 30 dakikalık el ya da ayak masajı hediye ediyor.
 
3. YILA ÖZEL %30 İNDİRİMLER

3.yıla özel, Türk mutfağının uluslararası alanda yerini alması için çalışan araştırmacı ve yenilikçi şefler tarafından hazırlanan Aila’da 13 Ocak Pazartesi günü akşam yemeği, New York, London ve İstanbul menüleri ile şehre yeni bir soluk getiren Demlique’de 23 Ocak Perşembe günü beş çayı, suşi ve deniz ürünlerinden ızgara etlere kadar Türk ve dünya mutfaklarından geniş seçkiler sunan Stations’da 30 Ocak Perşembe günü öğle yemeği, dostlarınızla haftanın yorgunluğunu atabilmeniz için Marble’de 31 Ocak Cuma günü 15.00 sonrası tüm kokteyllerde %30 indirim uygulanacak.
 
KAYNAK:İnşaat&Yatırım


489 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Fairmont Quasar, İstanbul ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Fairmont Quasar İstanbul 3.Yılını Kutluyor

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Azure, TEKNOPANEL, Özgür Kaan Alioğlu, Hideaway, Chiller cihazları , ADV Kule, ‘İnsana Yatırım’, milli, Cat5 UTP kablo, TanerAnkara, Dr. Axel Bush, Elektrik Santralleri , Ahmet TURAN, Ege Grup, VİKObyPanasonic, Ek Cami ve Sosyal Tesisler Projesi, Esenyurt Öğrenci Evi, Accor Türkiye, Levent Gökçe, MIPIM 2018 Fuarı, Art by Evmanya, zmir Büyükşehir Belediyesi, 13. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, TUI oteli, GAP-YENEV, Le Corbusier, Bülent Baylav, Ottaviano de Medici, Effect Elegance, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Haftası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.