Electrolux Pure A9 İle Evinizde Mükemmel Hava Kalitesi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Electrolux Pure A9 İle Evinizde Mükemmel Hava Kalitesi
13 Ocak 2020, Pazartesi 16:12:33
Electrolux Pure A9 İle Evinizde Mükemmel Hava Kalitesi
Electrolux, evlerde yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen en son teknoloji çözümlerini geliştirmeye devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yeni Pure A9 hava temizleme cihazı, iç ve dış ortam hava kalitesini sürekli olarak ölçerek hava temizleme oranını otomatik olarak ayarlıyor.  “40” metrekareye kadar olan ortamın havasını AirSurround sistemi sayesinde normalden 3 kat daha hızlı şekilde temizlerken maksimum 46dB ses düzeyinde çalışıyor.

Evde ve iş yerinde kendinizi iyi hissetmeniz ve sağlığınız için iyi kalitede ve temiz hava çok önemli. Oda havası sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek toz ve zararlı maddeler içerebilir. Teknolojik üstünlükleri yüksek kalite ve hayatı kolaylaştıran yeniliklerle birleştiren Electrolux, yeni Pure A9 hava temizleme cihazı ile evinizin havasında bulunan sağlığa zararlı bileşenleri ve rahatsız edici kokuları dakikalar içinde temizliyor. Üstelik bu temizliği akıllı sessizlik teknolojisi ile birleştirerek mükemmel bir konfora dönüştürüyor. 

Pure A9 sürekli izleme teknolojisi ile bulunduğu ortamın hava kalitesini sürekli olarak izler. Bu sayede ister evde ister hareket halinde olun mobil uygulama üzerinden evinizin hava kalitesini kontrol edebilir ve hava kalitesini optimize edebilirsiniz. Pure A9 17dB gibi çalıştığını bile fark etmeyeceğiniz sessizlikte çalışır. Böylece uyurken bile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. 360° filtre ve toplamda 5 kademeden oluşan filtrasyon sistemiyle Pure A9 kişisel ve mevsimsel ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabiliyor. AirSurround sistemi ile güçlü ancak yumuşak bir spiral hareketle çalışan Pure A9 odanın her tarafına erişim sağlıyor.

Tüm bunların yanı sıra şık tasarımıyla evinizin iç tasarımıyla uyum sağlayacak cihaz sayesinde evinizin havasını değiştirmek artık çok kolay olacak.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım


398 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Electrolux, Pure A9, Evinizde Mükemmel Hava Kalitesi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Electrolux Pure A9 İle Evinizde Mükemmel Hava Kalitesi





 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bosch kombi, Trans Adriyatik Doğalgaz Boru Hattı, Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, BahçeşehirGölet, Artukluİnşaat , laboratuvar üssü, “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezleri” , Ebru Ertan Bilge, ErdemÇenesiz, VIVAPOLIS, Özsüt, Ergene Havzası Koruma Eylem Planı, Baran Uyan, Soyak Evreka, MuhteşemYeniYüzyılKonutları, Ayşe Ören, Modoko 4.Cadde, Ziya Aksoy , Uluslararası Kalite-İnovasyon Ödülü, İzofom, NazımYavuz, LG Electronics, Tuti Restaurant, Swissôtel Resort Bodrum Beach, Galata, İMMİB , Unitherm, Hes Kablo, ColourDesign, Emir Sultan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.