Radisson Hotel Group İstanbul’daki Varlığını Güçlendiriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Radisson Hotel Group İstanbul’daki Varlığını Güçlendiriyor
14 Ocak 2020, SALI 15:24:27
Radisson Hotel Group İstanbul’daki Varlığını Güçlendiriyor
Radisson Hotel Group, İstanbul'daki 15. tesisi olacak Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt yatırımı için imzaların atıldığını duyurdu. Türkiye'nin pek çok büyük şehrinde faaliyet gösteren Hotel apartments projesi, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden birinde yer alacak. Yeni Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt, otel grubunun Türkiye pazarındaki büyümesinde kilit bir rol oynayacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Radisson Hotel Group Başkan Yardımcısı ve Geliştirme Üst Yöneticisi Elie Younes şöyle konuştu: “Radisson Blu, İstanbul’daki en büyük üst segment marka olmaya devam ederken Radisson markası da bu ağın avantajlarından yararlanıyor. İstanbul’daki 15. otelimiz olan Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt ile Türkiye'deki yatırımlarımızı güçlendiriyor, portföyümüzdeki faaliyette ve yatırım aşamasında bulunan tesis sayımızı da yaklaşık 30’a çıkarıyoruz. Ekibimize güvenleri için iş ortaklarımıza teşekkür ediyor, birlikte başlattığımız bu yolculuğun başarılı olmasını diliyoruz.”

Esenyurt, modern binaları ve dinamik nüfusu ile İstanbul'un tercih edilen ilçeleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda pek çok şirketin bulunduğu bölge, çok sayıda ofis alanı sunuyor.

2022’nin üçüncü çeyreğinde açılması planlanan Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt, grubun İstanbul'daki üçüncü Radisson markalı tesisi ve Radisson Hotel Group’un 15. oteli olacak. Hotel Apartments, İstanbul'da mümkün olan en iyi konaklama deneyimini arayan iş ve tatil amaçlı seyahat edenler için ideal bir seçenek olacak. 

Toplam alanı 27 bin metrekareden fazla olacak tesis, 240 hote apartments ile hizmet verecek. Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt ayrıca toplantı salonları, dinlenme alanları, balo salonları ve gün boyu açık bir restoran sunacak.

Radisson Hotel Apartments Delta İstanbul Esenyurt, bu bölgede Radisson Hotel Group'un marka bilinirliğini güçlendiren ilk uluslararası markalı üst segment otel olacak.

Tatil amaçlı seyahat eden misafirler, yakın mesafelerdeki Aqua Club Dolphin (5km), Büyükçekmece Grand Aqua Marine (8km), İstanbul Aquarium (12km) ve daha pek çok gibi cazibe merkezinin keyfini çıkarabilecek. 

Projenin sahibi Delta Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Seyithan İzsiz de şunları söyledi: “Radisson Hotel Group gibi küresel bir marka ile işbirliği yapmanın ve Türk turizmine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Esenyurt gibi hızla gelişen ve yükselen bir bölgede yatırım yapmak bize heyecan veriyor. Radisson Hotel Group ile uzun ömürlü bir işbirliği sürdürmeyi ve başka projeler de geliştirmeyi umuyoruz.” 

KAYNAK:İnşaat&Yatırım


300 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Radisson Hotel Group, Esenyurt, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Radisson Hotel Group İstanbul’daki Varlığını Güçlendiriyor

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
otel yatırımı, Son Grup, Crystal Towers, Hendek Üretim Tesisi, BYZ Garage AVM, Seval Kablo, alarm, OSWE, Mimari Fikir Yarışması, Muhammed Balta, İnşaat Ekonomisi Zirvesi, Bahçeli Vadi Çengelköy, CNR Holding, VIP Network Kokteyli, İbrahim Uslu, Eko-Etiketi, YüzenHastane, “Air Flow”, ÇHS, ZiyaYılmaz, Creavit Jaws Banyo Takımları, Köroğlu Sitesi, İbrahim Zaman, BahadırKulArchitects, Cevat Kır, İsmail Yavaş, İTKİB, “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezleri” , SeramiksanBrick , LimakKosova,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.