Onduline, Biltmore’u Ustalara Tanıttı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Onduline, Biltmore’u Ustalara Tanıttı
08 Ocak 2014, Carsamba 11:43:36
 Onduline, Biltmore’u Ustalara Tanıttı
Yeni şingıl çatı kaplama malzemesi Biltmore, çatı ustaları ve Onduline Satış&Pazarlama ekibine tanıtıldı 
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

IKO firmasınca üretilen ve Onduline Avrasya tarafından ithal edilen yeni ve geliştirilmiş bir lamine tip şingıl olan Biltmore'un tanıtımı için yapılan toplantıya Onduline Avrasya ekibi ve Türkiye’nin birçok yerinden gelen çatı ustaları katıldı. 

IKO firmasından uygulama mühendisi Martin Madvej ve Onduline Pazarlama Müdür Yardımcısı Binnur Ertuş Şimşek’in verdiği seminerde, çatı malzemesinin kullanımı uygulamalı olarak ustalara ve Onduline çalışanlarına gösterildi. İlk bölümünde ürün ve dünyadaki uygulamaları anlatılan, ikinci bölümde de adım adım uygulaması gösterilen toplatının sonunda ustalar arasında en hızlı bir çivi çakma yarışması düzenlendi.  

29 ustanın katıldığı yarışmada ilk 5'e giren Şakir Tonya (Bursa), Ali Algül (Ankara), Vural Kütük (Alanya), Ahmet Mersin (Samsun) ve Yusuf Polat’a (İstanbul) ödül verildi.  Etkinliğe Türkiye'nin genelinden 45 usta ve 16 Onduline çalışanı katıldı.

Biltmore Uygulaması: Biltmore, Onduline Avrasya'nın ithal ettiği Cambridge tipi şingılların geliştirilmiş tipidir. Yenilik olarak şingıllar üzerinde uygulamayı kolaylaştırıcı 3,5 cm eninde ve 2 beyaz çizgi ile belirlenmiş tespit alanı mevcuttur. Kaplama alanı açısından ise en verimli şingıldır. Sadece 20 şingıl ile bilinen tüm diğer tiplerden daha fazla alan (3,1 m² net) kaplar.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım Dergisi


1569 kez okunmuştur.


ETİKETLER : IKO, Binnur Ertuþ Þimþek, Onduline Avrasya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Onduline, Biltmore’u Ustalara Tanıttı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Köy Projesi, 13. İstanbul Müzik Festivali, İbrahim Daşözü, Haluk Dinçer, STAR Rafineri, Avaza Kongre Merkezi, ECE Kiremit, Erde Grubu, Telekomünikasyon, Türkiye Perakendeciler Federasyonu, en yüksek, “Kentsel Dönüşümün İç Mimariye Etkileri ve Ahşabın Mimaride Kullanımı”, Sundeck, Han HoGyun , Cornerlife Güneşli, İnegöl, Hakan Özman, Asiyat Khasanova, TUGAYKAN, MehmetCemŞişman, Aqua City 2010, Bosch Class 6000 W, Türk Ytong, Erol Kaya, akiş, TGX Euro 5, HızlıTrren, MuratÖzcan, Sami Ofer, 7. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.