Onduline, Biltmore’u Ustalara Tanıttı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Onduline, Biltmore’u Ustalara Tanıttı
08 Ocak 2014, Carsamba 11:43:36
 Onduline, Biltmore’u Ustalara Tanıttı
Yeni şingıl çatı kaplama malzemesi Biltmore, çatı ustaları ve Onduline Satış&Pazarlama ekibine tanıtıldı 
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

IKO firmasınca üretilen ve Onduline Avrasya tarafından ithal edilen yeni ve geliştirilmiş bir lamine tip şingıl olan Biltmore'un tanıtımı için yapılan toplantıya Onduline Avrasya ekibi ve Türkiye’nin birçok yerinden gelen çatı ustaları katıldı. 

IKO firmasından uygulama mühendisi Martin Madvej ve Onduline Pazarlama Müdür Yardımcısı Binnur Ertuş Şimşek’in verdiği seminerde, çatı malzemesinin kullanımı uygulamalı olarak ustalara ve Onduline çalışanlarına gösterildi. İlk bölümünde ürün ve dünyadaki uygulamaları anlatılan, ikinci bölümde de adım adım uygulaması gösterilen toplatının sonunda ustalar arasında en hızlı bir çivi çakma yarışması düzenlendi.  

29 ustanın katıldığı yarışmada ilk 5'e giren Şakir Tonya (Bursa), Ali Algül (Ankara), Vural Kütük (Alanya), Ahmet Mersin (Samsun) ve Yusuf Polat’a (İstanbul) ödül verildi.  Etkinliğe Türkiye'nin genelinden 45 usta ve 16 Onduline çalışanı katıldı.

Biltmore Uygulaması: Biltmore, Onduline Avrasya'nın ithal ettiği Cambridge tipi şingılların geliştirilmiş tipidir. Yenilik olarak şingıllar üzerinde uygulamayı kolaylaştırıcı 3,5 cm eninde ve 2 beyaz çizgi ile belirlenmiş tespit alanı mevcuttur. Kaplama alanı açısından ise en verimli şingıldır. Sadece 20 şingıl ile bilinen tüm diğer tiplerden daha fazla alan (3,1 m² net) kaplar.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım Dergisi


1602 kez okunmuştur.


ETİKETLER : IKO, Binnur Ertuþ Þimþek, Onduline Avrasya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Onduline, Biltmore’u Ustalara Tanıttı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tahincioğlu TSKB, Ankara’yı Değiştiren Projeler - 10/10 Forumları, Konakkale Bosphorus, MAKTEKFuarı, Başaran Symes, Cihat Şahin, Petrol Taşıma AŞ , Ebruli Ispartakule, Rflex, Varaka, Doka Türkiye, Ruuki, Denizli İhracatçılar Birliği, Abuzer Yalvaç, İnsayYapı, ErdenGrup, FarukAksoy, Palmali Grup, Erol Bilecik, Como Kültür Departmanı Avrupa Tasarım Kuruluşları Bürosu, ErcanŞirketlerTopluluğu, Peli Parquet, Botanik 224, Harput Holding, Emin Bulak, TUSCA, Mehmet Yılmaz, Elektrik Üretim AŞ, Konuti yabancılar, Yıldırım Demirören,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.