Vestel, Frankfurt’taki fuara yeni aydınlatma ürünleriyle çıkarma yapacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
Vestel, Frankfurt’taki fuara yeni aydınlatma ürünleriyle çıkarma yapacak
26 Mart 2014, Carsamba 15:22:26
Vestel, Frankfurt’taki fuara yeni aydınlatma ürünleriyle çıkarma yapacak
Vestel LED Aydınlatma cirosunu 2014’te 3’e katlayacak
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Vestel LED Aydınlatma, Frankfurt Light & Building Fuarı’nda 60 farklı aydınlatma ürününü görücüye çıkarıyor. Vestel LED Aydınlatma’nın cirosunu 2013 yılında bir önceki yıla göre 3 kat artırdığını belirten Vestel LED Aydınlatma Pazarlama ve Satış Müdürü Tunç Göz, “Hedefimiz, 2014 yılında da aynı artışla hızlı büyümemizi sürdürmek. 2014’te LED aydınlatma ürünleri evlere daha çok girecek, bu da bizim için önemli bir fırsat. Dolayısıyla yurtiçinde ve yurtdışında pazar payımızı artırmak da önceliğimiz. Frankfurt Light & Building Fuarı’nda aydınlatma piyasasının güçlü oyuncularından biri olduğumuzu tüm dünyaya göstereceğiz” dedi. Vestel LED Aydınlatma, Frankfurt’ta düzenlenen Avrupa’nın en önemli aydınlatma fuarlarından Light & Building’deki 126 m²’lik standında 60 farklı ürününü sergiliyor. Vestel LED Aydınlatma, Frankfurt Light & Building Fuarı’nda Vestel ar-ge merkezinde tamamen Türk mühendisler tarafından tasarlanan LED Yüksek Tavan ve LED Bant Tipi Armatürlerini de ilk kez görücüye çıkarıyor.  Vestel LED Aydınlatma’nın cirosunu 2013 yılında bir önceki yıla göre 3 kat artırdığını belirten Vestel LED Aydınlatma Pazarlama ve Satış Müdürü Tunç Göz gelecek hedefleriyle ilgili şöyle konuştu:

“2014’te de ciromuzda 3 kat artış yakalamayı hedefliyoruz. Vestel LED Aydınlatma olarak yurtiçinde ve yurtdışında pazar paylarımızı arttırıyoruz. 2014 yılında iç Pazar payımızı 2 kat artıracağız. Frankfurt Light & Building Fuarı’nda aydınlatma piyasasının güçlü oyuncularından biri olduğumuzu tüm dünyaya göstereceğiz.” 

Vestel LED Aydınlatma ürünleri evlere girecek

Sokak aydınlatmalarının LED’sel dönüşümüne Vestel olarak talip olduklarını vurgulayan Göz şunları ifade etti: Türkiye’nin tüm sokak aydınlatmalarının LED Sokak Armatürlerine dönüştürülmesini hedefleyen projeyle büyük bir enerji tasarrufu sağlamak için ilk adım atıldı. Biz de Vestel LED Aydınlatma olarak ülkemize katkı sunacak böyle bir projede yer almaktan gurur duyuyoruz.”  2014’te LED aydınlatma ürünlerinin evlere daha çok gireceğini de sözlerine ekleyen Göz, “Cıva içermeyen yapılarıyla çevre dostu olan LED aydınlatma ürünleri ile karbon salınımlarını düşürecek, evlerde daha sağlıklı ortamlar yaratacağız. LED Aydınlatma ürünlerini tercih eden tüketiciler kısa sürede tasarruf ederek ürünlere yaptıkları yatırımın dönüşünü hızlıca geri alacaklar” dedi.

Market aydınlatmaları ilk kez Frankfurt’ta sergilenecek

LED Panel ürünleri ile yüksek satış rakamları elde ettiklerini vurgulayan Göz, “Panel ürünlerimizin sahip olduğu backlight teknolojisi ile ürünlerimizin verimlilik oranlarını artırıyoruz. LED Panel satışlarımızla yakaladığımız başarıyı diğer ürünlerimizi de taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

Market ve depo aydınlatmasını LED teknolojisi ile tanıştıran Vestel, LED Yüksek Tavan ve LED Bant Tipi armatürlerini ilk kez Frankfurt Light & Building Fuarı’nda tanıtıyor. Ürünlerin optik, mekanik, elektronik ve güç ünitesi tasarımlarının  Manisa’da bulunan Vestel City’deki Ar-Ge merkezinde yapıldığını belirten Göz şöyle konuştu:

“Tüm tasarımı bize ait olan LED Yüksek Tavan Armatürü ile depo ve üretim alanları gibi yapılara sunduğumuz aydınlatma çözümümüz yüzde 80’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.  Bunun yanı sıra, market aydınlatma çözümü olan LED Bant Tipi Armatür, klasik market aydınlatma çözümlerine kıyasla hem daha uzun kullanım ömrüne sahip hem de çok daha ekonomik. Tüm armatürlerimizin modüler tasarımlara sahip, bu sebeple istenilen ışık ve açı değerine sahip özel projeler geliştirebiliyoruz.” 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım Dergisi1047 kez okunmuştur.


ETİKETLER : LED, Vestel, Franfurt, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Vestel, Frankfurt’taki fuara yeni aydınlatma ürünleriyle çıkarma yapacak 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SinpaşGYO, Filiz Bıldır, ÖYK, Betonart Yaz Okulu 2014, Mehmet Kutman, Slovakya, İnşaat istihdam endeksi, Uluslararası Yatırım Zirvesi, İtalya, Rachel Kyte, Reşit Göğüş, Mercedes Benz CLA 200 Style, HygenIQ, Reha Özkaya, FSMKöprüsü, KuveytUluslararasıHavalimanı, Damatrys Sarayı, Mesa Mesken Sanayi A.Ş., jeotermal, TuREEFF, Yaşlılar ve Çocuklar için Tasarım’, Toyota Tsusho, Şarık Tara, Hayattepe, ICCI 2012, TCDD Genel Müdürlüğü, Türk Telekom Etiler ofisi toplantı salonları, OKA, BağdatCaddesi, "Oregon mutfak”,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.