Nishart.com : Dijital Sanat Galeriniz | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
Nishart.com : Dijital Sanat Galeriniz
05 Eylul 2014, Cuma 10:13:43
Nishart.com :  Dijital Sanat Galeriniz
Özle tasarım duvar kağıtları, tablolar , panolar… Mekanınızın duvarlarını süsleyecek yaratıcı ve zevkli eserler bir “tık” ile elinizin altında.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaratıcılığın ve tasarımın hayatımızın her alanında öne çıktığı günümüzde, artık duvarlar da sanat eserlerine dönüşüyor.  Nishart ,  ressam ve grafik tasarım sanatçılarının eserlerinin  sergilendiği ve satışının yapıldığı bu içerik ve misyona sahip Türkiye’nin  ilk ve tek platformu.  Grafik sanatçıları tarafından üretilmiş farklı konseptte ki  1000’e yakın görselden seçeceğiniz tasarım dilerseniz duvar kaplaması dilerseniz kanvas üzerine baskı, kasnaklı tablo olarak sunulabiliyor.  Duvar ölçünüze göre adapte edilen görsel , Avrupa’dan ithal tekstil ve vinil tabanlı özel duvar kağıtlarına basıldıktan sonra kısa sürede uygulaması gerçekleştiriliyor.

ÖZEL TASARIM DUVAR KAÐIDI

Nishart.com sitesindeki yüzlerce tasarım arasından görsel seçebileceğiniz gibi mekanınıza ve konseptinize uygun yeni bir tasarımı da yaptırmanız mümkün. Vereceğiniz  proje detayına ve hayalinize en  uygun görsel çalışmayı nishart sanatçıları sizin için yaratıyor.

YAÐLI BOYA VE AKRİLİK TABLOLAR

Nishart platformu diğer yandan ,ressamların tablolarına dijital ortamda ulaşabileceğiniz ve zevkinize hitap eden eserin satın alma sürecini yürütebileceğiniz bir dijital sanat galerisi  ortamı sağlıyor.  Gerek son kullanıcı gerekse mimarlar dekorasyonun ayrılmaz unsuru olan tablolara ,  zaman kaybetmeden ev veya ofislerinin konforunda ulaşıyor. 

BUTİK VE PROJE DUVAR KAÐITLARI

Model zenginliği ve uzun kullanım süresi ile duvar kağıdı dekorasyonda, gerek son kullanıcı, gerek profesyonellerin vazgeçilmezi olmuştur. Nishart markasının yaratıcısı Nishdecor ‘da  aynı zamanda dünyanın önde gelen markalarının, ev, ofis, cafe, mağaza, otel gibi tüm mekanlara yönelik, her zevke hitap eden, geniş duvar kağıdı seçeneklerini, profesyonel desteği ile bulabilmektesiniz.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1461 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Nishart.com,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Nishart.com : Dijital Sanat Galeriniz


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018






 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Maltepe Başıbüyük, Doğal Hava Salınımı , Moda City, Bengü Öner, CEFIC, AhmetSaraylı, Gülen Yalçınkaya Özelçi, Dr. Veysel Yayan, Kässbohrer Low-bed K.SLH 6 Multimodal 2014, Yap-İşlet-Devret, Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı, ÇimentoFabrikası, ISO14001, Nükleer Enerji Teknolojileri, İnşaatSektörü, Zer Levent, Jorge Gramaxo, IMF, Novocon, Matti Meltti , Digiturk, ErkanAydoğdu, ranyant, Sapanca Gölü, İMY Yapı, Silosan, Hasan Rahvalı, Süha Güçsav, Sento, OsmangaziBelediyesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.