İtalyan STOSA, en büyük mutfak mağazasını Avcılar'da açtı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İtalyan STOSA, en büyük mutfak mağazasını Avcılar'da açtı
11 Ekim 2016, SALI 08:39:17
İtalyan STOSA, en büyük mutfak mağazasını Avcılar'da açtı
Ünlü İtalyan mutfak devi STOSA, Aykar Grubu ortaklığıyla Türkiye pazarındaki yerini aldı. Türkiye’nin en büyük mutfak showroomu'nu Avcılar'da hayata geçiren STOSA, Bakırköy ve Avcılar mağazalarında modern, çağdaş ve klasik çizgilere sahip geniş ürün yelpazesiyle kişiye özel alanlar yaratıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünya çapında 40 ülkeye ihracat yapan İtalya’nın ünlü mutfak markası STOSA Cusine, Aykar Grubu bünyesindeki Doruk Mekan Tasarım'la Türkiye pazarındaki yerini aldı. İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Avcılar ve Bakırköy mağazalarını hizmete açan STOSA, Türkiye’nin en büyük showroomu'na sahip marka olarak dikkat çekiyor. 750 metrekareyle en geniş alana sahip Avcılar mağazasında 19 farklı mutfak modeli görmek mümkün. Türkiye'de franchise vererek büyümeyi hedefleyen STOSA, üçüncü mağazasını ise İstanbul'un Anadolu Yakası'nda açmayı planlıyor. 

Yarım asırlık İtalyan mutfak devi STOSA’nın temelleri 1964 yılına dayanıyor, Toskana Vadisi'nde konumlanan 50 bin metrekarelik alanındaki iki ayrı fabrika ile dakikada 4 mobilya parçası üretebiliyor. Her yıl 30’dan fazla model ve 200 farklı yüzey ile birlikte 30 bin mutfak, her gün 130 makinede 3 bin kapak üretimi gerçekleştiren STOSA'nın yıllık ciro büyüklüğü ise 100 milyon Euro.  

İtalyan mutfak devi STOSA’yı Türk tüketicisiyle buluşturduğu için mutluluk duyduğunu belirten Aykar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın; "Ülkemizde inşaat yatırımları hız kesmeden devam  ediyor. Pazarda nihai tüketici ve projeler için üretim kapasitesi ve ürün-hizmet kalitesi bakımından kurumsal yapıya sahip fazla sayıda mutfak markası yok.  Buradan yola çıkarak ekonomimize olan güvenimizin de bir göstergesi olarak STOSA markasını Türkiye'ye getirme kararı aldık. Ülkemizin geleceğine güvenen İtalyan mutfak devi STOSA’nın gelişmelere bağlı olarak üretimi de Türkiye’ye kaydırma sinyali vermesi bizleri ayrıca gururlandırdı.  Avrupa Yakası’ndaki Avcılar ve Bakırköy şubelerimizin açılışını 3.3 milyon TL’lik yatırım bedeliyle gerçekleştirdik. Franchise vererek büyümeyi hedefliyoruz, Türkiye genelinde Ankara, İzmir, Bursa olmak üzere birçok şehrimizde şubeler açmayı planlıyoruz. İstanbul’da 3. şubemizi ise, 2017 yılında Anadolu Yakası’nda açmayı düşünüyoruz" dedi.

Her zevke ve bütçeye uygun ürün...

Avcılar mağazasıyla Türkiye’nin en büyük mutfak showroom'una sahip STOSA, her zevke hitap eden birbirinden özel şık tasarımlı modern, çağdaş ve klasik çizgilere sahip farklı ürünle hizmet veriyor. Ürün çeşidi ve fiyat aralığıyla her kesimden gelen talepleri karşılayan STOSA, ürünleri kişiye özel olarak farklı modellerle birleştirip tasarlama fırsatı da sunuyor. 

STOSA, modern muftak çeşitleri arasında, Aliant, City, Mood, Maya, Aleve, Replay Next, Bring, Milly, Life, Brillant, Malibu yer alırken, çağdaş tasarım isteyenler için Maxim, Beverly, Ontarıo ve klasik sevenler için de Dolcevita, Bolgheri, Saturnia, Aida, Focolare, Ginevra ve Malaga modelleri bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1278 kez okunmuştur.


ETİKETLER : STOSA, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İtalyan STOSA, en büyük mutfak mağazasını Avcılar'da açtı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Muhsin Erkoç, Ege Group, Nurten Öztürk, Sinpaş Liva Turkuaz, Republika Academic Aparts Ortaköy, Hilti Online , Kule Vinç, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, slash, TGMTrendGayrimenkulYatırım, LCS2, İsmet Çakır, İyonizer teknolojisi, CVK Group, ElexFuarı, Platform Merter, Çevre Bakanlığı, Emin Haluk Ayhan, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, BucaYapı, Mapic Fuarı , Fahri İlker Alpkokin, cundaport, SELKA NSK İNŞAAT, BAHADIR 148, Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Ayumi’nin Mutfağı, Nejla Akın’ın, BATIMAT, Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.