Türkiye’de ilk kez düzenlenecek ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde ‘Sessizlik’ konuşulacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Türkiye’de ilk kez düzenlenecek ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde ‘Sessizlik’ konuşulacak
24 Ekim 2016, Pazartesi 16:22:15
 Türkiye’de ilk kez düzenlenecek ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde ‘Sessizlik’ konuşulacak
Türkiye’de yalıtım bilincini artırmayı hedefleyen İZODER, gürültünün insan yaşamına etkileri, ses yalıtımının sağlıklı ve konforlu yaşama katkısı, gerekli yasal düzenlemeler ve çözüm önerilerini, 16 Kasım’da yapılacak ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde masaya yatırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ülkemizde yalıtım bilincini geliştirmeye yönelik çalışmalarıyla bilinen İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği), Türkiye’de ilk kez yapılacak ‘Ses Yalıtımı Zirvesi’ni, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği ve BASF, BONUS|Wooler, DKM, Filli Boya|Capatect, İZOCAM, Ravaber, TerraWOOL markalarının sponsorluğunda gerçekleştiriyor. 16 Kasım tarihinde Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de düzenlenecek ‘Ses Yalıtımı Zirvesi’ne, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri ile birlikte, yabancı konukların da aralarında bulunduğu, mimar ve mühendislik alanlarında uzman ve akademisyen isimler konuşmacı olarak katılıyor. 

‘Sessizlik tüneli’ gürültüden arınmış bir bölge yaratıyor

İZODER, toplum ve yapı sektörü tarafından önemi yeterince anlaşılmayan ses yalıtımını, ‘Ses Yalıtımı Zirvesi’ ile gündeme taşıyor. ‘Ses Yalıtım Zirvesi’ için sponsor markaların ürünleri ile hazırlanan ses yalıtımlı ‘sessizlik tüneli’ de, farkındalık sağlamak için tüm katılımcıların deneyimine sunuluyor. Toplantı salonunun girişinde kurulan ses yalıtımlı tünelin içinden geçen davetliler, gürültülü bir ortamdayken sessizliği deneyimleyecek. 

Ses yalıtımı bilinci artıyor mu?

Sunuculuğunu Kadir Çöpdemir’in yapacağı ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde, ‘Gürültünün insan yaşamına etkileri’ ve ‘Türkiye’de mevcut yasal durum, çözüm önerileri’ konuşulacak. Uzman isimlerin de görüşlerini paylaşacağı zirvede ayrıca, ‘Ses yalıtımının insan sağlığı ve yaşam konforuna katkısı’, ‘Gelişmiş ülkelerde ses yalıtımı konusunda neler yapıldığı’, ‘Hemen her gün maruz kaldığımız gürültü düzeyleri ve bu gürültülerin psikolojik, fizyolojik ve sürekli işitme kaybı gibi sağlığa zararlı etkileri’ gibi konular da ele alınacak. 

 KAYNAK: İnşaat&Yatırım823 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ÝZODER, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde ‘Sessizlik’ konuşulacak


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Uygulamalı Çatı Kaplama Malzemeleri ve Çatı Sistemleri Eğitimleri, WindEurope, İYTE, Elhamra Sarayı, Tarık YILMAZ, Ercan Çek, Sedat Meşe, Siv Yapı, Dr. Uygar Özesmi, Futurion Flat, Hilmi Uytun, Lale Güven Emanetoğlu, Cellini Titan, Feicon Batimat - İnşaat Malzemeleri, Mısır Lübnan, taşıt, Sungurlu Devlet Hastanesi, Can Aynagöz, Creative Flooring, Domotex Middle East Fuarı , Net Mimarlık, Mahmutoğlu Kulesi , DİKA, Türkiye İMSAD, Osaka LED, Üsküdar Altunizade, Unitherm, Çan, TFT, TopHotels.ru,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.