İzzet Fikirlier Mimarlık Bürosu Mimari Proje Sergisi Adana’da Açıldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İzzet Fikirlier Mimarlık Bürosu Mimari Proje Sergisi Adana’da Açıldı
29 Mart 2017, Carsamba 09:51:35
 İzzet Fikirlier Mimarlık Bürosu Mimari Proje Sergisi Adana’da Açıldı
SFMM / Erkut Şahinbaş, İzzet Fikirlier Mimarlık Bürosu Mimari Proje Sergisi Adana’da Açıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Koleksiyon ve Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD)’nin uzun soluklu ortak çalışması “Koleksiyon / TSMD Mimarları Ağırlıyor” sergilerinden SFMM / Erkut Şahinbaş, İzzet Fikirlier Mimarlık Bürosumimari proje sergisinin açılışı 17 Mart 2017 tarihinde Koleksiyon Adana Mağazası’nda gerçekleşti. Mimarlar Odası Adana Şubesi ve Çukurova Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü işbirliği ile gerçekleşen serginin açılışı iş, sanat, mimarlık ve tasarım camiasından büyük ilgi gördü.

Deneyimlerle değer kazanan, kişiselleşen yaşam ve çalışma alanları için tasarımlar sunan Koleksiyon Adana mağazası, SFMM / Erkut Şahinbaş, İzzet Fikirlier Mimarlık Bürosu mimari proje sergisine ev sahipliği yaptı. Katılımın yoğun olduğu sergi açılışında iş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda önemli isim yer aldı. Sergide Sabiha Gökçen Havaalanı, Kanada Büyükelçiliği, Green Plaza İş Merkezi, Bilkent Odeon Amfi Tiyatro, Türkmenistan Politeknik Enstitüsü, Doğramacızade Ali Sami Paşa Camii Bilkent Ankara, Niğde Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Öz Mall Krasnodar Rusya, Pulkova Hava Alanı St.Petersburg Rusya, Terim ve Özbek Özler Fen Lisesi Adana gibi önemli projeler sergilendi.

Koleksiyon bölge temsilcisi Aysel Şerbetçi yaptığı açıklamada “Bölgedeki mimarlık, iç mimarlık, endüstriyel tasarım gibi yaratıcı disiplinlere ilgi duyan, emek vermiş bireyleri farklı bölgelerimizde filizlenmiş çalışmalarla bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu sergi serisinin ilkiydi, çok değerli bir grubu projeleriyle birlikte ağırladık. Bu başlangıcın birçok önemli ismi, projeyi bölgemizle buluşturmasını ve buradan gelecek katılımları da farklı coğrafyalara taşımasını temenni ediyoruz. Koleksiyon Adana ve Koleksiyon Gaziantep mağazaları olarak bu yönde elimizden gelen desteği vermeye çalışacağız.” diyerek sergiyle ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Sergi açılışı öncesinde ÇÜ Mühendislik Mimarlık Fakültesi konferans salonunda Erkut Şahinbaş ve İzzet Fikirlier, öğrenci ve üniversitenin uzman kadrosuyla söyleşide bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. “Koleksiyon / TSMD Mimarları Ağırlıyor” kapsamında düzenlenen sergi, 31 Mart’a kadar Koleksiyon Adana Mağazası’nda, devamında ise 03 Nisan 2017 – 15 Nisan 2017 tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde ziyarete açık olacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım4264 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Koleksiyon, TSMD, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İzzet Fikirlier Mimarlık Bürosu Mimari Proje Sergisi Adana’da Açıldı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hızlı Yalıtım Teklifi Al, Knauf , Urla Zeytineli Köyü Hacılar Koyu, BoraYıldırım, Penthouse, Plywood, HuaweiTürkiye, Celal Çağlar, Ozan Yapı , Bakan Erdoğan Bayraktar, Kore, Bahar Aykaç, orman vasfını kaybetmiş arazilerin satışı ve iadesi, COHO, Tiflis, STFA İnşaat , Zihinsel Peyzajlar, Hüseyin Doğan, Litec, Troya, Pulsarİnşaat, Mahmut Okka, Ahmet Taçyıldız, Maiorca, 35. Sokak projesi, AGİT, EPD, “Mahya Geçiş Kiremiti” , EnergyChallenge, Vera Residence,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.