Ceylan İnşaat’tan Fikirtepe’ye dev yatırım | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Ceylan İnşaat’tan Fikirtepe’ye dev yatırım
14 Nisan 2017, Cuma 11:17:37
Ceylan İnşaat’tan Fikirtepe’ye dev yatırım
İstanbul’un kalbi Kadıköy’de ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın temelleri atıldı
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Butik bir yaşam projesi olarak 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisle Adalar ve Fenerbahçe Marina manzarasına karşı yükselmeye başlayacak. ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın temelleri Göztepe’de atıldı. Proje, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunuyor. Fikirtepe’nin kentsel dönüşümüne katkı sağlayacak olan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, merkezi konumuyla sahiplerini bekliyor. Bugüne kadar hayata geçirdiği projelerle önemli başarılara imza atan Ceylan İnşaat, Fikirtepe’de yepyeni bir yatırıma imza atıyor. 25 katlı tek blokta 192 konut ve 15 ticari birimden oluşacak olan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın temelleri Fikirtepe’de atıldı. 

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek ailelerden kalabalık ailelere kadar farklı kesimlere hitap edecek proje, 91 m² ile 204 m² aralığındaki değişik tiplerde ve konumlarda alternatifler yer alıyor. Kullanıcılarına ödeme kolaylığı sağlanacak. ZER Muhteşem Yeni Yıl Konut projesinde daire ve ticari alanlar için peşin fiyatına vade farksız 36 ay taksit imkanı sunulacak. 

Ulaşımın merkezinde her dakikanızı kıymetli kılacak; ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’ndan; metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına dakikalar içinde ulaşılabilecek. Ayrıca, Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans  Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine de komşu olunacak. ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda, özel güvenlik tarafından 7/24 korunma imkanı sunulurken site içerisinde, hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleri ile güvenli bir yaşam alanı yer alacak. 

Ceylan İnşaat Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları ile ilgili şunları söyledi; “Katma değerin bölgedeki emsallerine göre daha fazla olduğunu bildiğimiz projemizin temellerini atıyoruz. 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşan butik yaşam projemiz ile sakinlerimize rahat ve konforlu bir yaşam vaat ediyoruz. Projemizde büyük bir sitede olması gereken tüm sosyal olanakları kullanıcılarımıza sunmayı hedefliyoruz. İçerisinde spor salonundan güvenlik ve sosyal olanaklara kadar tüm çözümlerin olacağı, kalabalıktan uzak nezih bir ortam sunacağız.” 

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda hayat her daim renkli olacak;Sosyal ayrıcalıkların gündelik hayatın bir parçası olduğu ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, kullanıcılarına sosyal yaşamda eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmeyi vaat ediyor. Çocuklar güven içinde sosyalleşirken; açık yüzme  havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alanın bulunduğu projede yaşam her daim renkli olacak…

Projede ayrıca, 360 derece manzara sunan seyir terası, bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ve barbekü alanı da fark yaratan özellikler arasında bulunuyor.  ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, ofislerini İstanbul’un kalbine taşımak isteyenler için de 9 ofis ve 6 ticari üniteyi bünyesinde barındıracak. Lokasyonuyla da beğeni toplarken, konforun ve huzurun yanı sıra kentsel dönüşümle birlikte bölgenin değer kazanmasına olanak sağlayacak ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, ideal bir proje olarak da öne çıkıyor.

 
KAYNAK: İnşaat&Yatırım


3956 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ZERMuhteşemYeniYılKonutları, Ceylanİnşaat, Yatırım,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ceylan İnşaat’tan Fikirtepe’ye dev yatırım


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Siemens TS20100, "Eyyübiye, “Darülaceze Renkleniyor” , PalladiumAtaşehirAVM, Trudy Rautio , (RBS), Dekorawall, İkram Göktaş, “Alman Malı”Mississauga fabrikası, (Değişken Soğutucu Akışkan Debisi), Murat Altuntaş, Yeşilırmak, beyaz fırın, MST, System Fit, MICE fuarı, Antique, MekanikEndüstriAŞ, Gulf Cryo Holding, Cüruflu Çimento Öğütme Tesisi, Yalova, Ulu Cami, Mimar Benim, Rize-Artvin Havalimanı, Dubaı Cıtyscape, “Gelecek Nesil”, SineSerisi, GFHakanPlastik , Disneyland, İpekKağıtFabrikası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.