2017’yi yatırım yılı ilan etti | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
2017’yi yatırım yılı ilan etti
31 MAYIS 2017, Carsamba 10:05:57
2017’yi yatırım yılı ilan etti
45 yıllık tecrübesiyle İzmir’de birçok gayrimenkul projesi hayata geçiren Yunusoğlu İnşaat, 150 bağımsız bölümden oluşan ‘Arma Gaziemir’ ile Narlıdere’de lüks villaların bulunduğu ‘Sahil Konakları’ projelerini bu yıl sonunda tamamlayacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

45 yıllık tecrübesiyle İzmir’de birçok gayrimenkul projesi hayata geçiren Yunusoğlu İnşaat, 150 bağımsız bölümden oluşan ‘Arma Gaziemir’ ile Narlıdere’de lüks villaların bulunduğu ‘Sahil Konakları’ projelerini bu yıl sonunda tamamlayacak. 2 projenin yaklaşık 100 milyon TL yatırımla hayata geçtiğini belirten Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yunusoğlu, 2017’yi yatırım yılı ilan ettiklerini açıkladı.

Önümüzdeki ay da Güzelbahçe’de önemli bir projenin başlangıcını yapacaklarını ifade eden Yunusoğlu, “Güzelbahçe’de, 100 daire ve 30 villadan oluşan 5 projeyi bir araya getireceğiz. Bayraklı’da ise konut ve ofisten oluşan 35 katlı bir projenin de yapımına başlamayı hedefliyoruz” dedi.

YÜZDE 40’I SATILDI

Yunus Yunusoğlu, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks konutların bulunduğu Arma Gaziemir projesinin yıl sonunda tamamlanacağını söyledi. 40 bin metrekare inşaat alanı bulunan projenin, bölgenin gözdesi olduğunu vurgulayan Yunusoğlu, “Arma Gaziemir projemiz gerçekten çok ilgi gördü. Mevcut konutların yüzde 40’ı şimdiden satıldı. Gerçekten tüm dikkatleri üzerine toplayan, mimarisiyle dikkat çeken, sosyal donatı alanları ve merkezi konumuyla hayatı kolaylaştıran bir proje oldu. Arma Gaziemir projesinde, erkenden konutlarını alanlar da önemli bir kazanç sağladı” dedi.

2017’yi yatırım yılı ilan etti

Sahil Konakları’nda 2’nci etap çalışmalarının da başladığını hatırlatan Yunusoğlu, projede modern mimarinin ve teknolojinin sunduğu tüm imkânların kullanıldığını ve sahiplerine konfor, keyif ve yaşama sevinci sunduklarını ifade etti. Yunusoğlu, “Projemiz, 4 adet çok özel tripleks villadan oluşuyor. Hepsi 5+1 ve müstakil bahçeli. Özel tasarım peyzaj alanları ile bambaşka bir yaşam kültürü yaratmak istedik projemizde” diye konuştu.

GÜZELBAHÇE’YE 200 MİLYON YATIRIM

Güzelbahçe’de 100 daire ve 30 villadan oluşan bir projenin tanıtımını da gerçekleştireceklerini söyleyen Yunus Yunusoğlu, “Güzelbahçe’deki projemizde, bir isim altında 5 özel proje bulunacak. 200 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, bölgede büyük fark yaratacak. Önümüzdeki günlerde bunun da tanıtımını yapacağız. Ayrıca Bayraklı’da konut ve ofisin bulunduğu, 35 katlı çok özel bir proje için hazırlanıyoruz. 10 dönümlük alanda konumlandırılacak projeyi de İzmir’e kazandırmak istiyoruz” dedi. İnşaat sektörünün her türlü olumsuzluklara rağmen önemli gelişim kaydettiğini ifade eden Yunus Yunusoğlu, “İnşaat sektör için ‘ölü yatırım’ diyenler var. Türkiye koşullarında inşaat sektörü lokomotif bir sektördür. Tüm sektörleri çalıştıran, onlara öncü olan sektördür. İnşaat sektörünün önü farklı boyutlarda açılabilir. Bugünlerde KDV’ler düşürüldü. Yurtdışı satışlarda KDV’nin kaldırılması avantaj sağladı. Yani gayrimenkul sektörü döviz getiren bir sektör olarak değerlendirebilir” dedi.

KAYNAK: Hürriyet4395 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Yunusoğluİnşaat, YunusYunusoğlu, Güzelbahçe, SahilKonakları,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

2017’yi yatırım yılı ilan etti


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
termal park, T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Merkez Binası, Bayrak Devir Töreni, Edirne İl Özel İdaresi, Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, İETT, Bistro ve Patisserie, Ümit Bozdoğan, inşaat yatırım, Markalı Konut Projesi, Ali Soyer, iD Inspiration, Haliçİstanbul, T.C. Hazine Bonoları, ZOW 2013 Uluslararası Mobilya Endüstrisi, SwissotelTheBosphorus, Kitapkent, ÖmerBaktır, Mayolika, ToyaGayrimenkul, SİTE-APT160, Dünya Yatırım Ajansları Birliği (WAIPA), Ontan Manisa, TürkArapGayrimenkulYatırımForumu, Noyan Gençoğlu, Uzunlar , Klas Kablo, Emre Katırcı, Hicabi Keleş, Rapid SL,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.