Renkus Heinz'ın Türkiye'deki özel distribütörü! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Renkus Heinz'ın Türkiye'deki özel distribütörü!
07 Haziran 2017, Carsamba 14:19:19
Renkus Heinz'ın Türkiye'deki özel distribütörü!
Yayınlanma yeri / tarihi: Proaudio / 25 Nisan 2017 Renkus-Heinz, Eramita'yı Türkiye'nin ilk özel distribütörü olarak seçtiğini açıkladı. Şirketler arasındaki görüşmeler, Frankfurt'taki Pro Light + Sound öncesinde yapılan bir anlaşmayla bu yılın başında İMK3de başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Renkus-Heinz'in Ortadoğu satış temsilcisi Norbert Bau, "iş konusundaki seçicilikleri ve müşteri memnuniyetindeki hassasiyetleri nedeniyle özellikle Eramita ile çalışmaya karar verdik. Genç ve iddialı bir şirket olduğu için Eramita ile olan ortaklığımızdan dolayı çok memnunuz, Türkiye pazarında beraber büyüyebiliriz" şeklinde konuştu.

Eramita sözcüsü "Renkus-Heinz yenilikçi bir teknolojiye sahip ve arkasında çok fazla bilgi birikimi var" dedi ve ekledi: "Ürünü çok destekliyoruz ve sahip oldukları dijital yönlendirilebilir hoparlörlerin bu sektörde benzersiz olduğuna gerçekten inanıyoruz. Sesin, yansıtıcı yüzeylerden ve diğer zorlu akustik alanlardan uzaklaştırılmasına ihtiyaç duyulan, cami gibi binalardan yoğun bir talep alıyoruz. Dijital yönlendirilebilir hoparlörler bu tip mekânlarda kullanılabilecek en iyi ürünlerdir.' Renkus - Heinz ortaklığı ile iyi bir başlangıç yapan Eramita'nın sözcüsü bazı sistemleri çoktan sattıklarını ve çok hızlı ilerlediklerini belirtti.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1058 kez okunmuştur.


ETİKETLER : RenkusHeinz, Eramita,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Renkus Heinz'ın Türkiye'deki özel distribütörü!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Chicago Mimarlık , Özer Kayalı, ASEAN, karaköy otopark, Telamor, Katal İnşaat, Nef Ataköy, Abdullah Baysal, Moda Stila ve Moda Viona, yoğuşmalı kazan, Wave, 9. Uluslararası Ahşap, BURSAGAZ, YamaçYapı, Multikent Gayrimenkul, İsmail Karadayı, EmreÇamlıbel, WorkshopAtölyesi, Polat Gülman, Botanika, Haliç Kongre ve Kültür Merkezi, Roadshow 2010, iflas erteleme, Gaetano Conca, Çimko, Tureks Uluslararası Fuarcılık, Griffith, Smartwire-DT, TLS, Hızlı Prototipleme Merkezi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.