Philippe Starck'ın Yoo İstanbul tasarımları, Hotelya'da hayat buldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
Philippe Starck'ın Yoo İstanbul tasarımları, Hotelya'da hayat buldu
04 Temmuz 2017, SALI 11:10:12
Philippe Starck'ın Yoo İstanbul tasarımları, Hotelya'da hayat buldu
Tüm iç dekorasyonu Philippe Starck tarafından yapılan lüks konut projesi Yoo İstanbul, konutlarında bulunan sabit mobilyalarında Hotelya'yı tercih etti.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sıra dışı mekanlar yaratarak, insanların işlevsel ve muhteşem tasarıma sahip evlere kavuşmalarına yardımcı olan, 34 ülkede 80'in üzerinde projeye imza atan Yoo, dünyada lüks konut trendinin belirleyicisi olarak kabul ediliyor. İstanbul'un en seçkin lokasyonunda Boğaz'a 5 dakikalık mesafede hayat bulan Say Yapı'ya ait projenin, tüm iç dekorasyonu dünyaca ünlü mimar Philippe Starck imzası taşıyor.

Proje montaj aşamasında

Toplam 11 blok, 116 rezidanstan oluşan Yoo İstanbul'un tüm dairelerinde Philippe Starck tasarımı olan banyo dolapları, vestiyer dolapları, kollektör ve elektrik pano dolapları ile kat hollerindeki dresuar ve aynalar, yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli projeye özel üretim yapan Hotelya tarafından üretildi. Şu anda montaj aşamasında olan projede, Starck tarafından verilen renk, doku, malzeme bilgileri ışığında gerçekleştirilen üretim 3 ay sürdü. Hareketli ve sabit mobilya alanında; otel, restoran, cafe, hastane, okul, AVM ve rezidans gibi farklı kullanım alanlarına özel üretim yapan Hotelya, bugüne dek aralarında Hilton, Sheraton, Rixos, Holiday Inn, Hyatt Regency, Fairmont gibi 5 yıldızlı otellerin de bulunduğu 500’ün üzerinde projede yer aldı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım883 kez okunmuştur.


ETİKETLER : PhilippeStarck, Yooİstanbul, Hotelya,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Philippe Starck'ın Yoo İstanbul tasarımları, Hotelya'da hayat buldu


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
JLL 2015, DivanGrup, Sinpaş Denizli Basket Spor Kulübü, Terra Ataşehir Çarşı, SchindlerTürkiye, İstanbul Inn Küçükyalı Aparts, Doğan Cüceloğlu, Dr. Üstün EZER, PVC, Türkiye Genç İşadamları Derneği, Cadde 24, İsmail Özcan, Sellers & Josephson, ICF, Turkuaz YDA İnşaat , Kürk AVM, Evo Jet Diamond, Volvo FM11, Namık Tanık, Eğitim ve Öğretim Yılı, Nat Geo, Avrupa Özel Yurt Yatırımları, Gedore El Aletleri, Dr. Carsten Stelzer, Soyak Park Aparts, Cezayir , Ducournau Taşımacılık, Abdelmalek Sellal Cezayir, Muğla, "Laleli Hayat Kurtarıyor",
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.