Philippe Starck'ın Yoo İstanbul tasarımları, Hotelya'da hayat buldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
Philippe Starck'ın Yoo İstanbul tasarımları, Hotelya'da hayat buldu
04 Temmuz 2017, SALI 11:10:12
Philippe Starck'ın Yoo İstanbul tasarımları, Hotelya'da hayat buldu
Tüm iç dekorasyonu Philippe Starck tarafından yapılan lüks konut projesi Yoo İstanbul, konutlarında bulunan sabit mobilyalarında Hotelya'yı tercih etti.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sıra dışı mekanlar yaratarak, insanların işlevsel ve muhteşem tasarıma sahip evlere kavuşmalarına yardımcı olan, 34 ülkede 80'in üzerinde projeye imza atan Yoo, dünyada lüks konut trendinin belirleyicisi olarak kabul ediliyor. İstanbul'un en seçkin lokasyonunda Boğaz'a 5 dakikalık mesafede hayat bulan Say Yapı'ya ait projenin, tüm iç dekorasyonu dünyaca ünlü mimar Philippe Starck imzası taşıyor.

Proje montaj aşamasında

Toplam 11 blok, 116 rezidanstan oluşan Yoo İstanbul'un tüm dairelerinde Philippe Starck tasarımı olan banyo dolapları, vestiyer dolapları, kollektör ve elektrik pano dolapları ile kat hollerindeki dresuar ve aynalar, yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli projeye özel üretim yapan Hotelya tarafından üretildi. Şu anda montaj aşamasında olan projede, Starck tarafından verilen renk, doku, malzeme bilgileri ışığında gerçekleştirilen üretim 3 ay sürdü. Hareketli ve sabit mobilya alanında; otel, restoran, cafe, hastane, okul, AVM ve rezidans gibi farklı kullanım alanlarına özel üretim yapan Hotelya, bugüne dek aralarında Hilton, Sheraton, Rixos, Holiday Inn, Hyatt Regency, Fairmont gibi 5 yıldızlı otellerin de bulunduğu 500’ün üzerinde projede yer aldı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1015 kez okunmuştur.


ETİKETLER : PhilippeStarck, Yooİstanbul, Hotelya,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Philippe Starck'ın Yoo İstanbul tasarımları, Hotelya'da hayat buldu 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Samsung Electronics, Manhattan grisi, LegrandKNX, deprem kuşağı, IPCC, Ferruh Özkan, DİVAN Otel, Feyzullah ÖZCAN, Erdinç İnceoğlu, DAP Vadi, NETAŞ, CK Boğaziçi Elektrik, AvrasyaTüneli, BURHAN Silahtaroğlu, Namık Sarıgöl, Hekim Yapı A.Ş., BT, Gümüşhane, Yalova Belediyesi, beton, CONA All-in-one, Banka, Üçüncü Havalimanı, KonutHesabı, Merkez Bankaları, Greenox, Enmarcon AG, Fas, sehpa, MustafaCeceli,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.