Kale Banyo, yeni koleksiyonu ‘Anglosaxon’ ile banyolara zarafet getiriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Kale Banyo, yeni koleksiyonu ‘Anglosaxon’ ile banyolara zarafet getiriyor
12 Ekim 2017, Persembe 09:32:58
Kale Banyo, yeni koleksiyonu ‘Anglosaxon’ ile banyolara zarafet getiriyor
Fonksiyonellik ve konforu merkeze alan tasarım anlayışı ile kullanıcılara vazgeçilmez seçenekler sunan Kale Banyo, güçlü tasarım dili ile sentezlenen yeni koleksiyonu ‘Anglosaxon’ ile banyolarda elegan bir atmosfer yaratıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ece Yalım Design Studio tarafından tasarlanan Anglosaxon koleksiyonu, klasik çizgileriyle banyolara sanatsal bir bakış açısı kazandırıyor. Krom ve altın renklerin bir arada sunulduğu koleksiyonda, hem metal ayaklı konsolda hem de boy dolabı üzerinde kullanılan mermer tezgah, banyolara seçkin bir görünüm katıyor. İsmini taşıyan döneme tasarımda öykünen Anglosaxon, kullanıldığı mekana gösteriş getiriyor. Seriyi tamamlayan havluluk özelliği entegre edilmiş aplik seçeneği ise mekana yenilikçi çözümler getiriyor.

Anglosaxon koleksiyonu, 90 cm ebatlı mermer tezgahlı metal ayaklı konsol, yuvarlak ayna, aydınlatmalı boy dolap (ultra lake), kumaş aplik (pirinç), cam aplik (pirinç ve buzlu cam) modülleri ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Koleksiyonda, mobilya detaylarına titizlikle uygulanan tüm bezemeler, grafik olarak ortak bir dil taşıyor ve zarif metal ayaklar, güçlü bir şekilde mermer lavabo tezgahının desteklenmesini sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1052 kez okunmuştur.


ETİKETLER : EceYalımDesignStudio, KaleBanyo,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kale Banyo, yeni koleksiyonu ‘Anglosaxon’ ile banyolara zarafet getiriyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Simon G. Shaya, Gaggenau EB 388, Modüler Seri, Museum Hotel, Şua İnşaat Fikirtepe, IQ Alüminyum Sistemleri, FortunaResort, HüseyinOflaz, Olimpia Splendid Bi2, GE, ZahaHadid, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlı, “Gelin Oynayalım” , CRS3 , Cushman&Wakefield, no frost buzdolabı, 6. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması, Makro Market, SurYapıMarka, Dresuar ve Aynalar, MurogroFuture, S/4HANA® Cloud, İncek Bulvarı, RONA YIRCALI

DEİK, Dilek Topuz Erman, Yapıenİnşaat, Multi-Let Grup Prizler, AksoyHolding, Çırağan Residence, VAFÖK ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.