Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
12 Ekim 2017, Persembe 09:42:47
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın Novawood Elegant Parke serisiyle zeminlere modern detaylar ekliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dekorasyonda son yıllarda öne çıkan trendlerinden biri olan geometrik tasarım; Novawood Elegant Parke serisi ile zeminlerde hayat buluyor. Şekil ve desenlerin hakim olduğu dekorasyon tarzı, tüm mekanlarda şehirli bir stil yaratırken modern dünyanın izlerini evlere taşıyor. Modern dekor anlayışını zeminlere de taşımak isteyenler için Novawood; Elegant Parke Koleksiyonu ile ahşapla yapılabileceği düşünülemeyen geometrik desenleri ortaya çıkartıyor. Doğallığın, estetiğin ve lüksün bir arada sunulduğu Novawood Elegant Parke Koleksiyonu zeminleri alışagelmiş ve tekdüze olmaktan kurtarıyor.

Geometrik desenli parkeler ile çağdaş mekanlar yaratın

Değişik geometrik desenler, iç içe geçen farklı renkler ahşaba yepyeni bir misyon yüklerken Novawood Elagant Parke serisinde standart ürünlerin yanında müşteriye özel butik desenler de üretiliyor. Zemin dekorasyonunda geometrik desen ve tasarımların gücünden yararlanarak mekanlara modern detaylar ekleyen koleksiyon, kendi zevkinize özel zeminler yaratabilmeyi de mümkün kılıyor.

 Novawood Elegant Parkeler; geometrik şekilleri, kendine has özellikte yüzey bitişleri, mobilyanıza uygun olarak seçeceğiniz renk alternatifleri ve ölçüsel sınırları zorlayan tasarımı ile dekorasyon trendlerine uygun parke alternatifi sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım596 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NovawoodElagantPark,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Palladium Ataşehir, Yenibiriş, Kaliningrad, 216 Sancaktepe Konutları, Hazır Beton Kongresi, İlker Biliktü, Yerli Malı Haftası, MES, ÖZDERİCİGYO, Bosch Termoteknik Türkiye, TAKBİS, SinpaşYapı, ev, ArkizonArchitects, MFlor Lock, starlife, FraserPlace, 77 Milyon liralık Tesis, Philips LSM, Osman Özberk, CosentinoTasarımYarışması, Sur Yapı MARKA, MortgageHizmetMerkezi, KGF, AEQ, QUARTZ yüzey, Koray, Fatih Doğan, AhmetYiğitbaşı, Rotodigit teknolojisi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.