Ege Yapı İstanbul’un Kordon’unda Yepyeni Bir Yaşam Tasarlıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Ege Yapı İstanbul’un Kordon’unda Yepyeni Bir Yaşam Tasarlıyor
27 Ekim 2017, Cuma 11:56:42
Ege Yapı İstanbul’un Kordon’unda Yepyeni Bir Yaşam Tasarlıyor
Ege Yapı, suyun kıyısında İstanbul’un Kordon’unda çok özel bir yaşam sunacak projesi Kordon İstanbul’dan “yüzde 5 peşin, 2019’da ilk ödeme fırsatı” ya da “60 ay sıfır (0) faiz sistemi” ile ev sahibi olma imkânı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, Levent ve Maslak’a komşu, TEM’e 2 dakika, havaray ve metroya yürüme mesafesinde, suyun kıyısındaki Kordon İstanbul’dan çok cazip iki yeni fırsat doğrultusunda ev sahibi yapıyor.  Kordon İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler, dilerlerse sadece yüzde 5 peşinat verip,  taksitlerini 2019’da ödemeye başlayabilirler ya da 60 ay boyunca sıfır (0) faiz sisteminden yararlanabilirler. 

Toplam 10 bloktan oluşan ve 1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli veya teraslı olmak üzere farklı seçeneklerde 559 konutun yanı sıra 55 mağazanın yer alacağı Kordon İstanbul’da evlerin büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekare arası değişiyor. Toplam 820 milyon TL yatırımla inşa edilen Kordon İstanbul, 2019 yılı sonunda teslim edilecek. 

H. İnanç Kabadayı: “İstanbul’un Kordon’unda yepyeni bir yaşam tasarlıyoruz.”

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Kordon İstanbul projesine ilişkin yaptığı değerlendirmede, bugüne kadar geliştirdikleri ödüllü projelerle hem binlerce aileyi ev sahibi yaptıklarını hem de projelerin bulunduğu bölgelerin çehresini değiştirerek birer yaşam merkezi haline gelmelerine destek olduklarını vurgulayarak, şunları dile getirdi:  “Kağıthane,  İstanbul’un yıldızı parlayan ve her geçen gün değeri artan bir lokasyonu olarak ön plana çıkıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açıklanan Sadabad Deresi Renovasyon Projesi’nin tamamlanmasıyla Eyüp ve Sarıyer’deki ormanlar, yeşil bir koridor eşliğinde Haliç ile bulaşacak ve yemyeşil bir ekolojik alana dönüşecek. Kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra pek çok spor alanıyla,  suyun kıyısında 9 kilometrelik kesintisiz bir yeşil koridora sahip olacak. Dünyanın ilk 3 katlı köprüsünün çıkış noktası da olacak olan bu bölge dekovil hattı, metro ve havaray hatlarının yanı sıra E5 ile E6 gibi ana arterlere kolay ulaşım imkânlarıyla aktif yaşamın merkezi haline gelecek. Ege Yapı olarak bölgeye farklı konseptlerdeki bahçeleri, peyzajında bulunan yapay gölet manzaralı kabanaları, açık hava yaz sineması gibi hayata renk katacak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini arttıracak benzersiz bir proje kazandırıyoruz. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm projeler, geleceğe miras bırakacağımız projelerin teminatıdır. İnanıyoruz ki Kordon İstanbul da , İstanbul’un simge konsept projeleri arasındaki yerini alacak.”

İzmir’in efsanesi Kordon, Ege Yapı ile İstanbul’da…

Bir İzmir efsanesi olan Kordon, suyun kıyısında,  yeşil alanları ve sosyal donatılarıyla adeta güneşin, eğlencenin, aşkın, denizin, özgürlüğün, mutluluğun, bin bir çeşit lezzetin, muhabbetlerin, dostluğun ve kahkahaların kalbi gibidir… Ege Yapı, tüm bu duyguları ulaşım imkânları, sosyal donatıları ve çevre uyarlamalarıyla yükselen değeri İstanbul’un Kordon’u, Kordon İstanbul’a taşıyor. Şehrin kalbinde, ömre bedel bir yaşam vaadi ile yükselen Kordon İstanbul, suyun kıyısında rengârenk peyzaj alanları, göletleri, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla, benzersiz bir dinlenme ve keyif alanı sunuyor. 

Doğayla iç içe yürüyüş yapabileceğiniz yollarının yanı sıra zen, renk ve aromatik bahçelerden, yemyeşil çimlerdeki yoga alanlarına, gölet manzaralı gazebolardan açık hava sinemasına, şömineli oturma alanlarına kadar pek çok ayrıcalığın yer aldığı Kordon İstanbul’da açık hava spor alanlarının yanı sıra sauna, buhar banyosu, hamam, fitness, pilates alanı ve kapalı yüzme havuzu da yer alıyor. 

Her detayı özenle düşünülmüş sosyal alanlarda, dileyenler yeni bir hobiyi deneyimlerken, dileyenler tutkularını sevdikleri ile birlikte yaşama şansını bulacak. Kordon Life Club bünyesinde sanat atölyesi, özel sinema salonu, kütüphane, karaoke odası, müzik stüdyosu, çocuk oyun kulübü, hobi odaları ve misafir odası gibi ayrıcalıklar bulunacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


865 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ege Yapı İstanbul, Kordon, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ege Yapı İstanbul’un Kordon’unda Yepyeni Bir Yaşam Tasarlıyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Muharrem Çilek, YönelMaya, Kütahya, Belsa Plaza, Ozan Bük, Sedat Orhan, Soma A Termik Santrali, KDV, Mari, ınfo, EMA Grup, Kombassan Holding, New York Times, Hitay Yatırım Holding, seramik, “Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena”, Kent Yenilemesi, Elhamra, Özyurtlarİnşaat, Rotogidit, Üç Boyutlu Duvar Karoları, 216 Koru , Queen Central Park, İstanbulFinansZirvesi, François Desné, TeknoRaySolar, KONE, Barut Hotels, Ender İnşaat, OSBÜK,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.