Amad Gayrimenkul’den Sapanca’da Lake View Resort villaları | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Amad Gayrimenkul’den Sapanca’da Lake View Resort villaları
01 KASIM 2017, Carsamba 12:27:14
Amad Gayrimenkul’den Sapanca’da Lake View Resort villaları
Nitelikli konut projeleri gerçekleştirmek için Türkiye’de yatırım kararı alan Amad Gayrimenkul, Sapanca’da gerçekleştirdiği Navras Villaları’nın gördüğü büyük ilgi nedeniyle yeni bir yatırım kararı alarak bölgede 22 milyon TL yatırımla Lake View Resort villalarını geliştiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Suudi Arabistan kökenli gayrimenkul firması Amad Gayrimenkul, Türkiye’deki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk yatırım olan, Sapanca’da yapımını tamamladığı Navras Villaları’nın ardından, Amad Gayrimenkul aynı bölgede gruba ait firmalardan Kavis Gayrimenkul ile Lake View Resort projesine başlıyor.  Sapanca'da 14 dönüm arazi üzerinde 22 milyon TL yatırımla geliştirilen, Lake View Resort villaları, 6’sı 1+1, 6’sı 2+1, 8’i 3+1 ve bir adedi ikiz villa olmak üzere 21 villadan oluşuyor. 

“Yatırımlarımız büyüyerek devam edecek”

Amad Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Al Duhaim, 2013 yılından bu yana resmi olarak Türkiye’de gayrimenkul sektörünün önemli bir oyuncusu olmak hedefiyle faaliyet gösterdiklerini belirterek, Sapanca yatırımları hakkında şunları söylüyor: “Sapanca doğa harikası bir yerleşim bölgesi. Göl atmosferi, ormanlarla çevrili yeşil tabiatı ve iklimiyle Sapanca dünya çapında müstesna bir bölge. Bu nedenle Türkiye’de ilk yatırımımızı Sapanca’da gerçekleştirdik. Bölgenin Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı da tercihimizde önemli bir rol oynadı. Çünkü Sapanca’ya yabancı yatırımcılar da ilgi gösteriyor. Daha önce Tulip, Nevras ve Nevras Plus adında üç adet projeyi hayata geçirmiştik. Gördüğümüz yoğun ilgi bizi teşvik etti ve daha kapsamlı yatırım olan Lake View Resort projemize başladık.”  

Amad Gayrimenkul’ün Türkiye’deki yatırımlarının hız kesmeden devam edeceğini kaydeden Al Duhaim, şunları belirtiyor: “Yatırım hedefimizde İstanbul özel bir öneme sahip. Halihazırda 186 milyon TL yatırımla Kartal’ın çok özel bir mevkinde Kartal Wings projemizi gerçekleştiriyoruz. Özgün mimari tasarımı, konforlu daireleri, sosyal donatıları ve dev peyzaj alanı ile fark yaratan Kartal Wings, merkezi konumu ve ulaşım ağlarına yakınlığıyla da Kartal bölgesinin en iddialı projeleri arasında yer alacak.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1210 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Amad Gayrimenkul, Lake View Resort, Abdurrahman Al Duhaim, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Amad Gayrimenkul’den Sapanca’da Lake View Resort villaları


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Cumali Kınacı, AleksandrMedvedev, doğal enerji kaynağı, Yurtbay Seramik İstanbul Cup 2014 Plaj Futbolu Turnuvası, Diyar Aydeniz, EAA Mimarlık, Maslak Oto Sanayi Sitesi, Rönesans, Ray Lian, LIXIL Corporation, Japon IHI şirketi , FuatAdoran, Chaing Mai, Bilkent Station, Yasin Kartoğlu, Lydia&Myra, Bilgi Üniversitesi, Aşk-ı İstanbul , Good Design, Digiturk, HG Beyaz&Kırmızı, Elite Concept, Dünya Çimento Birliği, Karmir Resort & Spa, ThyssenKrupp Elevator Mimarlık Ödülü, ErolArcaklıoğlu, Emin Evim Beşyüzaltmış, François Gagnon , Neva, 10683Cashmere,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.