MOD Gayrimenkul’den "Avrupa'nın yeni finans merkezi" Frankfurt’a konut yatırımı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
MOD Gayrimenkul’den "Avrupa'nın yeni finans merkezi" Frankfurt’a konut yatırımı
02 KASIM 2017, Persembe 14:35:05
MOD Gayrimenkul’den
İstanbul’da özellikle Basın Ekspres Yolu ve çevresinde konut, rezidans, sağlık merkezi ve eğitim kurumları inşa eden MOD Gayrimenkul, Frankfurt’ta 2. konut projesine hazırlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İstanbul’da özellikle Basın Ekspres Yolu ve çevresinde konut, rezidans, sağlık merkezi ve eğitim kurumları inşa eden MOD Gayrimenkul, Frankfurt’ta 2. konut projesine hazırlanıyor. MOD Gayrimenkul, Brexit sonrasında İngiltere’nin AB’den ayrılma kararının ardından Avrupa’nın yeni finans merkezi olacağı öngörülen Frankfurt’ta, 150 konutluk yeni projesinin hazırlıklarını sürdürüyor.

MOD Gayrimenkul, Frankfurt’ta ikinci konut projesine hazırlanıyor. MOD Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, İstanbul’un ardından MOD markasını Frankfurt’a da taşıdıklarını kaydederek şunları belirtti: “Frankfurt’ta kendi arsamız üzerinde 150 konutluk yeni konut projemize başlıyoruz. Proje 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere lüks dairelerden oluşuyor. Bu projemizden önce Frankfurt’ta 45 daireden oluşan ilk projemizi tamamlamış ve yoğun ilgi görmüştük.”

Frankfurt Avrupa’nın yükselen yıldızı

Frankfurt’un gayrimenkul sektörü açısından büyük öneme sahip olduğunu ifade eden Özgür Yirik, şunları söyledi: “Almanya’da uzun zamandır yatırımlarımız devam ediyor. Frankfurt’u tercih etmemizin en önemli ise Brexit sonrasında İngiltere’nin AB’den ayrılma kararından kaynaklanıyor. İngiltere’nin AB’den kopmasıyla birlikte Frankfurt’un Avrupa’nın yeni finans merkezi olacağı konusunda uzmanlar hemfikir. Bununla birlikte Almanya’da inşaat sektörü her yıl düzenli olarak büyüyor. Frankfurt ise sektörün yükselen yıldızı konumunda. Finans merkezleri dünyanın her yerinde ekonomiyi ciddi ölçeklerde canlandırıyor. Finans merkezi konumuna yükselen şehirlerin dışarıdan göç almasına paralel olarak yeni konut ihtiyacı da artış gösteriyor. Bu yapılanma konut ihtiyacını doğrudan tetikliyor. MOD Gayrimenkul olarak bu fırsatı değerlendirerek Frankfurt’ta kentin ihtiyaçları doğrultusunda ses getiren projelere imza atmaya devam ediyoruz.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 6035 kez okunmuştur.


ETİKETLER : MOD Gayrimenkul, Frankfurt,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

MOD Gayrimenkul’den "Avrupa'nın yeni finans merkezi" Frankfurt’a konut yatırımı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mersin Şehir Hastanesi, Şua İnşaat Fikirtepe, TLS, Barut Lara, Bologna, Zürih, 2MKab, DuraPlan , taktik haberleşme cihazları, Oğuzhan Olaş, Onduline Avrasya, Oskar Elektrik, Hoover SteamJet Hoover , Aydınlı Grup, İxir, Passage Cafe, FolkartLife, 12 group, VictorOrban, AYSAD, Mr. Jindřich Chudý, acıbadem, E.C.A. , Leaf International Awards 2014, Hirvonen, Morgan Stanley, Abdullah Baysal, ÖzgürAren, Kazakistan, 4B ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.