MOD Gayrimenkul’den "Avrupa'nın yeni finans merkezi" Frankfurt’a konut yatırımı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
MOD Gayrimenkul’den "Avrupa'nın yeni finans merkezi" Frankfurt’a konut yatırımı
02 KASIM 2017, Persembe 14:35:05
MOD Gayrimenkul’den
İstanbul’da özellikle Basın Ekspres Yolu ve çevresinde konut, rezidans, sağlık merkezi ve eğitim kurumları inşa eden MOD Gayrimenkul, Frankfurt’ta 2. konut projesine hazırlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İstanbul’da özellikle Basın Ekspres Yolu ve çevresinde konut, rezidans, sağlık merkezi ve eğitim kurumları inşa eden MOD Gayrimenkul, Frankfurt’ta 2. konut projesine hazırlanıyor. MOD Gayrimenkul, Brexit sonrasında İngiltere’nin AB’den ayrılma kararının ardından Avrupa’nın yeni finans merkezi olacağı öngörülen Frankfurt’ta, 150 konutluk yeni projesinin hazırlıklarını sürdürüyor.

MOD Gayrimenkul, Frankfurt’ta ikinci konut projesine hazırlanıyor. MOD Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, İstanbul’un ardından MOD markasını Frankfurt’a da taşıdıklarını kaydederek şunları belirtti: “Frankfurt’ta kendi arsamız üzerinde 150 konutluk yeni konut projemize başlıyoruz. Proje 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere lüks dairelerden oluşuyor. Bu projemizden önce Frankfurt’ta 45 daireden oluşan ilk projemizi tamamlamış ve yoğun ilgi görmüştük.”

Frankfurt Avrupa’nın yükselen yıldızı

Frankfurt’un gayrimenkul sektörü açısından büyük öneme sahip olduğunu ifade eden Özgür Yirik, şunları söyledi: “Almanya’da uzun zamandır yatırımlarımız devam ediyor. Frankfurt’u tercih etmemizin en önemli ise Brexit sonrasında İngiltere’nin AB’den ayrılma kararından kaynaklanıyor. İngiltere’nin AB’den kopmasıyla birlikte Frankfurt’un Avrupa’nın yeni finans merkezi olacağı konusunda uzmanlar hemfikir. Bununla birlikte Almanya’da inşaat sektörü her yıl düzenli olarak büyüyor. Frankfurt ise sektörün yükselen yıldızı konumunda. Finans merkezleri dünyanın her yerinde ekonomiyi ciddi ölçeklerde canlandırıyor. Finans merkezi konumuna yükselen şehirlerin dışarıdan göç almasına paralel olarak yeni konut ihtiyacı da artış gösteriyor. Bu yapılanma konut ihtiyacını doğrudan tetikliyor. MOD Gayrimenkul olarak bu fırsatı değerlendirerek Frankfurt’ta kentin ihtiyaçları doğrultusunda ses getiren projelere imza atmaya devam ediyoruz.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 7619 kez okunmuştur.


ETİKETLER : MOD Gayrimenkul, Frankfurt,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

MOD Gayrimenkul’den "Avrupa'nın yeni finans merkezi" Frankfurt’a konut yatırımı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Türk inşaat sektörü, TAV Mobile, Mallorca, Türkiye İhracat Katkı Endeksi, LEED, Global Holding, GCMimarlık, Ali Öztürk, Cafer Bozkurt Mimarlık, Ortadoğu Grup, Martaş, TPE, Zürih, yetim çocuklar, Boğaz manzara, BURSAGAZ, Cemal Yıldız, Acil Yerleşim Üniteler, İstanbul ZOW fuarı, Future Awards 2013, KSB Pompaları, US Vinyl, 24Gayrimenkul, Elle Decoration Uluslararası Tasarım Ödülleri, 28Mayıs, EvFiyatları, Mustafa Tecdelioğlu , Çin Halk Cumhuriyeti, Karmir Resort & Spa, Cordella Tuzla,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.