Hakim, savcı ve avukatlar, avantajlı fiyatlarla ev sahibi olacak! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Hakim, savcı ve avukatlar, avantajlı fiyatlarla ev sahibi olacak!
07 KASIM 2017, SALI 10:12:40
Hakim, savcı ve avukatlar, avantajlı fiyatlarla ev sahibi olacak!
Özbostan İnşaat’ın Pendik’te yapımına devam ettiği Manzara 7/24 projesine gelen hakim, savcı ve avukatlara, Kasım ayı boyunca özel ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Özbostan İnşaat’ın Pendik’te yapımına devam ettiği Manzara 7/24 projesine gelen hakim, savcı ve avukatlara, Kasım ayı boyunca özel ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Geçen ay sağlık mensuplarına yönelik kampanyalarını bu defa hakim, savcı ve avukatlar için tekrarladıklarını söyleyen Özbostan İnşaat yöneticisi Şakir Başaran “Manzara 7/24’ten ev sahibi olanlara verdiğimiz bir söz var. Onların, birlikte yaşamaktan memnuniyet duyacakları profillere daire satışı gerçekleştirmeye odaklandık. Bu amaçla, daha önce projemizden ev sahibi olan hakim ve avukatlara yeni komşular kazandırmak için Kasım ayı boyunca hukuk mensuplarına özel bir kampanya gerçekleştiriyoruz” dedi.

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na yalnızca 15 dakika mesafede konumlanan Manzara 7/24 projesi, Kasım ayı boyunca hakim, savcı ve avukatlara pozitif ayrımcılık yapıyor. “Yüksek standartlı yapılarda, kaliteli yaşamlar” inşa etmeyi amaçlayan Özbostan İnşaat’ın satış ofisini ziyaret eden hukuk mensupları, kampanya kapsamında bütçelerine uygun ödeme planları oluşturabildikleri gibi kendilerine özel indirimlerden de yararlanabiliyor.

Tüm daireleri denize açılan Manzara 7/24, yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna 500 metre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 2,5 kilometre mesafede yer alıyor. Yakınında marina, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler ve üniversiteler ile özel hastanelerin de bulunduğu proje, üç ayrı blokta toplam 120 daireden oluşuyor. 

Sahip olduğu kapanmaz adalar manzarasının yanı sıra yakın gelecekte yapımı planlanan eşsiz bir koruluk alana ve üç yapay adadan meydana gelen su sporları merkezine de komşu olacak Manzara 7/24’te, her daireye ait kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitnees salonu, çocuk oyun parkı, çocuk yüzme havuzu, kamelya, misafir otoparkı ve havuz başı kafeteryası gibi donatılar ise standart olarak sunuluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1157 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Özbostan İnşaat, Pendik, Manzara 7/24,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Hakim, savcı ve avukatlar, avantajlı fiyatlarla ev sahibi olacak!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mekanik Stabilizasyon Tesisi, Akıllı Şebekeler İnovasyon Yarışması, LÖSEV, Himmet Karadağ, Business Center, World Airport Awards, ChrisHeller, Validebağ Konakları , 5. Nesil Intel® Core, Sergey Kiriyenko, AVMYatırımlarıKonferansı, Eski Likör Fabrikası, Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu ve Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası , Fatih Doğan, Elmar Yapı, Celil Özdemir, Buket Yiğit, Bostanlı Beşikçioğlu Camii, ASKAYNAK , Benim Evim, Expo Real Fuarı, Ege Yapı Grup, Selçuk Aksoy , Doç. Dr. Nil Uzun, Soft Touch, Havaalanı Mahallesi, Bariş Can Yıldırımer, Succesfull Living, sanayi ve enerji sektörü, İşbankası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.