Beytepe’nin Yükselen Değeri MiaVita | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Beytepe’nin Yükselen Değeri MiaVita
07 KASIM 2017, SALI 14:44:43
Beytepe’nin Yükselen Değeri MiaVita
MiaVita Beytepe projesi ile konut sektörüne giriş yaptıklarını anlatan MiaVita Beytepe Yatırımcısı Nurettin Yılmaz “2018 yılında projemizi teslim edeceğiz” dedi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Beytepe’de hayata geçen MiaVita projesine dair açıklamalarda bulunan Nurettin Yılmaz, “MiaVita projesine 2016 yılında başladık ve 2018 Haziran’da da projeyi teslim edeceğiz. Ankara’nın en revaçta olan semtlerinden biri olan Beytepe’de hayata geçirdiğimiz projemizde 112 dairemiz var. 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerimizin yanı sıra 4,5+1 seçeneklerimiz ile de bölgede ayrıcalık yaratıyoruz. Sosyal yaşamın gerektirdiği, ev sahiplerimizi rahat ettirecek, projeyi değerli kılacak ve fark yaratacak donatıları da projemize dâhil ettik” ifadelerini kullandı.

“MiaVita yaşam alanları sunuyor”

Projenin bünyesinde birçok yaşam alanını da barındırdığını söyleyen MiaVita Beytepe Yatırımcısı Yılmaz, sunulan yaşam alanları ile şehir merkezi kavramının Beytepe’de olduğunu söyledi. Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:“Sinema, kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, cafe, Türk hamamı, sauna, müzik odası, dev ekran playstation odası ve güneşlenme alanlarımız mevcut. Kısacası yaşam alanlarını güzelleştirecek ve renk katacak her türlü olanağa sahibiz.”

Ferahlık kavramı değişiyor

Projede hayata geçirdikleri tavan yüksekliği ile de Ankara’da fark yarattıklarının altını çizen Yılmaz “Net 3.05m’lik tavan yüksekliğimiz Ankaralı yatırımcılara sunulmuş önemli özelliklerimizden birisi. Dairelerimizin tamamında rahat ve kullanışlı alanlar ve yüksek tavanlar sayesinde ferahlık hakim” dedi. Projede kullanılan malzemelerin kalitesine de vurgu yapan Yılmaz “Kullandığımız kaliteli, ithal ürünler ve yerden ısıtma sistemimiz, kapı ve pencerelerin de tavan yüksekliğine oranlı özel üretim olması bizi diğer projelerden ayırıyor. Aidatlar ise ev sahiplerinin daire metrekarelerine oranlanarak belirlenecek ve bölge rayiçlerinin üzerinde olmayacak” açıklamasında bulundu. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1170 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Nurettin Yılmaz, MiaVita Beytepe, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Beytepe’nin Yükselen Değeri MiaVita


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TBM, Fatih Tosun, Evaporatif Kondenser ürünleri, NazeninKonaklarıÇengelköy, Hakan Sömer, HB 331 SOT, Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği, Türkiye Elektrik İletim,  Muum  Mimarlık, Hakkâri, devlet desteği, CNR 2015 Emlak Fuarı, sur çelik, Tual Adalar, LUXERA Gayrimenkul, WAF, İbrahim Dumankaya, DKYOn, Zorlu Enerji , Kiracı, LasVegas, MehmetYılmaz, Yeşim Tiregül, BartCornelissen, .Eskidji, Mahmut Tanyol, Çağlar Uysal, ÇESBEM, Tolga Kayalar, Ak-al,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.