OYAK, bin 876 dairelik yeni proje | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
OYAK, bin 876 dairelik yeni proje
13 KASIM 2017, Pazartesi 15:00:00
OYAK, bin 876 dairelik yeni proje
OYAK, Ankara-Eryaman’da 15 blok, 1876 dairelik “OYAK Göksupark” konut projesini hayata geçiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin en büyük mesleki emeklilik fonu olan OYAK, Ankara’nın Eryaman’da 15 bloktan oluşan 1876 konutluk “OYAK Göksupark” konut projesini hayata geçiriyor. OYAK Genel Kurulu üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı (E.) Tümgeneral Mehmet Taş, Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem, OYAK Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda OYAK üyesinin katılımıyla lansmanı yapılan projenin, Ağustos 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

OYAK'yan yapılan açıklamaya göre, 'OYAK Göksupark', şehrin gürültüsünden uzak, Göksu Parkı’nın hemen yanı başında, yaklaşık 73 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilecek, modern mimariye sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan dairelerden oluşacak. 38 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip olacak ‘OYAK Göksupark’; sosyal donatı alanları, süs havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş yolları, etkinlik alanı, tematik bahçeler ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra 7 ticari üniteyle bölgenin yaşam merkezi haline gelecek. Proje, otobüs duraklarına 3 dakika, metro, eğitim kurumları, en yakın hastane ve Göksu AVM’ye 5’er dakika, şehir merkezine 20 dk. ve havaalanına 30 dk. mesafede, her yere kolay ulaşım imkanı sağlayan prestijli bir lokasyonda yer alıyor. Konut sahibi olmak isteyen üyeler, 191 bin TL’den 725 bin TL’ye kadar fiyat seçenekleriyle satışa sunulacak daireler için anlaşma sağlanan bankalardan konut kredisi kullanabilecek. Projeden öncelikli olarak 10 yılını dolduran 153 bin OYAK üyesi yararlanabilecek.

"Bu topraklara kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz"

Proje tanıtım toplantısında konuşan OYAK Yönetim Kurulu Başkanı (E.) Tümgeneral Mehmet Taş, “Yaklaşık 320 bin OYAK üyesinden aldığımız destek ve güven sayesinde hedeflerimize kararlılıkla yürüyoruz. Üyelerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam ederken, ortaya koyduğumuz her yeni başarıyla OYAK’ı bir adım daha ileriye taşımanın onurunu duyuyoruz. Türkiye’nin çağdaş kent planlaması ve şehircilik yaklaşımına değer katacak OYAK Göksupark’ı bu topraklara kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

"Konut, anketlerde öne çıktı"

OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem de yaptığı konuşmada, ilk etapta 150 binden fazla OYAK üyesinin faydalanabileceği proje için, “OYAK olarak, üyelerimizin birikimlerine sürdürülebilir reel getiri sağlamanın yanı sıra onlara sunduğumuz hizmetleri güncel koşullar çerçevesinde iyileştirmek birincil önceliğimiz. Bu hizmetlerin içinde konut ihtiyacı önemli bir yer tutuyor. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz birlik gezilerimizde ve üyelerimize yönelttiğimiz anketlerde de en öne çıkan ihtiyaç bu yönde. Kuruluşumuzdan bugüne kadar üyelerimize 15 bine yakın konut teslim ederken, gelecek dönemde konut üretme faaliyetlerimize kararlılıkla devam edeceğiz. Ankara’nın önemli merkezlerinden biri olan Eryaman’da başlattığımız bu konut projesini gururla hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

KAYNAK: Dünya1310 kez okunmuştur.


ETİKETLER : OYAK, konut, Göksupark, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

OYAK, bin 876 dairelik yeni proje


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Uluslararası Beton Tasarım Yarışması, Melkan Gürsel - Murat Tabanlıoğlu (Türkiye), PintoSerisi, Kavak HES, ESTON, Wolf işbirliği, Ekonomi, Control MPC-F, 7 Yıldız Otel Projesi 2013, Haaz Art&Design, UludağElektrikDağıtım, Koramic Yapı Kimyasalları San. ve Tic. A.Ş , Arkiv Seçkileri, Aspen Yapı, Eskidji Bostancı, Süzer Plaza, Engin Ölmez, SerraGate, AzelGrup, esenler yapı, Mekan-ı Sümer, Teknopark İstanbul, Conento, EYG Grup, KÖİ, Halid Muhammed Culu,  Blue’Safe Mavi Kale, İsmailÇoban, BEST 2013 Elektrik-Elektronik Fuarı, VIP First Class,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.