Batışehir’de Peşinatsız, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Son Fırsatlar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Batışehir’de Peşinatsız, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Son Fırsatlar
16 KASIM 2017, Persembe 15:06:11
Batışehir’de Peşinatsız, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Son Fırsatlar
Ege Yapı’nın, Emlak Konut güvencesi ile hayata geçirdiği İstanbul’un marka projesi Batışehir’de ayrıcalıklı bir yaşam için son fırsatlar devam ediyor. Ege Yapı, dilerseniz hiç peşinat ödemeden 2.240 TL'den başlayan taksitlerle, dilerseniz taksitlerinizi 2019'da ödemeye başlayarak hemen teslim ev sahibi olma fırsatı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, yaşamın başladığı prestij projesi Batışehir’de, herkesin hayal ettiği eve sahip olabilmesi için başlattığı kampanya devam ediyor. 108.000 m² peyzaj alanının ve 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar daire seçenekleri olan; A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındıran uluslararası ödüllü projesi Batışehir’de, hiç peşinat ödemeden sadece 2.240 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi veya taksitleri 2019’da ödemeye başlayarak ev sahibi olmanın yolunu açıyor. Bu eşsiz projede yerini almak isteyenler, hayallerindeki daireyi seçtikten sonra dilerse tapusu ile evlerini teslim alabiliyor.

Dünyaca Ünlü Otellerden, Alışveriş Caddesine Pek Çok Ayrıcalık 

Kendi semtine adını veren İstanbul’un marka projesi Batışehir’de, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz dünyaca ünlü otellerden alışveriş caddesine, yepyeni lezzetler tadabileceğiniz restoranlardan, çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz özel bir okula kadar pek çok ayrıcalık sizi bekliyor. 3 adet sosyal tesis, 6 adet açık / kapalı yüzme havuzu, 1.500 m² çocuk oyun alanı, basketbol sahası, tenis kortu, halı sah, bisiklet yolları, alışveriş caddesi bu ayrıcalıklardan sadece bazıları. 108.000 m² peyzaj alanı olan Batışehir’de, ev sahibi olanlar sadece bir eve değil, yaşamaya değer keyiflerle dolu koca bir şehre de sahip oluyor.

Yeni Açılacak Metro Hattına Çok Yakın Yeni açılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey arasını 26 dakikaya indiren dev metro hattı üzerindeki Batışehir’in ayrıca araç kullanıcıları için TEM otoyoluna açılan özel girişi ve kolay çıkışı sayesinde her yere ulaşım daha da kolaylaşıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1301 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Batışehir, Ege Yapı, Gayrimenkul, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Batışehir’de Peşinatsız, Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Son Fırsatlar


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Lütfü Savaş, Frank Gehry, 2012 Takvimi, Nanoipekmat, Propaİnşaat, Uğur Dumanyaka, Batıçim Batı Anadolu Çimento, Metsan Nexus, Fixa, Kadıköy-Kartal, İbrahimBaz, bauMax, Teşvik, Kış Renkleri , KellerWilliamsAngora, İstanbul Grand Tarabya Otel, Tünel, Akıllı Ev, Attila Silahtaroğlu, CO , MASTER LEDtube, Innovia Park, boruhattı, TÜDOKSAD, Ertuğrul Özkök, Sığacık Kalesi, Still İstanbul Adoria, The Marmara Collection, ‘İstanbul Cookie Cutter’ , Gürsel Güleç,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.