Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor
23 KASIM 2017, Persembe 10:18:50
Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor
Nazenin Konakları Çengelköy projesinin çok beğenilmesinin ardından aynı grubun yeni projelere yakında başlayacağı haberi geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Firma isimlerini de ilk projeden alan ‘Nazenin Proje’, ikinci projeleri olan ‘Nazenin Konakları Bahçe’ için hazırlıklarını tamamlamak üzere. Yine Çengelköy’de ‘geleneksel aile yaşamı’ temalı bir konsepte sahip olacak olan projeye 2018’in ilk yarısında başlanacak. Bu projenin yanı sıra Nazenin Proje’nin İstanbul’un farklı yerlerinde gerçekleştirmeyi planladığı projeleri de bulunuyor. Önümüzdeki dönemde tüm projelerle ilgili detayların netleşmesi bekleniyor.

“Doğru işler yapmak ve dürüstlük her zaman meyvesini veriyor”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Nazenin Proje Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Pehlivan, yeni projelerle ilgili fizibilite çalışmalarının heyecanı içerisinde olduklarını ve yakında detaylı bilgileri paylaşacaklarını belirtti.

Lüks konut segmentinde proje yapmanın oldukça zor olduğuna değinen Kaan Pehlivan; “Hedef kitlemiz çok bilinçli ve takipçi. Bu yüzden sürekli gelişim ve iyinin de iyisini yapma misyonunu gerçekleştirmelisiniz. Nazenin Konakları müşterilerin taleplerine göre de şekillenen bir proje oldu. Ocak ayında projede hayat başlayacak ve satışları büyük oranda tamamladık. Doğru kişilerle doğru işler yaptığını zaman ve dürüstlük ilkesinden ödün vermediğiniz zaman başarıya ulaşıyorsunuz” dedi.

“Nazenin Konakları herkesin arzuladığı bir marka olacak”

Nazenin Konakları’nın başarılı olmasının zincir markaya dönüşüm için önemli rol oynadığını belirten Kaan Pehlivan şöyle devam etti; “Açıkçası ilk projemizde bu denli ilgi görmeseydik ikinci projeye cesaret edemeyebilirdik. Ama şu an aynı marka ve konseptle sonraki projeleri gerçekleştirme hedefindeyiz. Zincirin ikinci halkası olan ‘Nazenin Konakları Bahçe’ de ilk projemiz kadar özel olacak. Elbette fiziki özelliklerde değişiklikler olacaktır ancak mimari kalite, müşteri profilimizdeki seçicilik, insana ve doğaya saygı önceliğimiz hep aynı kalacaktır. Artık konut ve emlak sektöründe çizginizi korumazsanız kalıcı olmanız imkansız.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1315 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Nazenin Konakları Çengelköy, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018

 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Afet Riski Altındaki Alanların Dönüşümü Kanunu, Storexy ile Design Turkey, orizzonte, GürselÖngören, Levent Şişmanoğlu, Kartal Hukukçular Towers, Başaran Symes, EKK, Zafer Yıldırım, Nitromix CS ve MaxiCondense Duvar Tipi Yoğuşmalı Kaskad Sistemler, Mimar Prof. Echard Gerber, G, Robert Klaren, Aşkabat Havalimanı, FertaşAŞ, Cityscape Global 2012, Bioklimatik, Sky Residence, Beylerbeyi Deniz Eğitim ve Öğretim Komutanlığı , Ahmet Tevfik Durmaz, GAP Eylem Planı, Soner Akkurt, FOLKARTINCITY, Lale, yapı malzemeleri, Paintistanbul 2012, AğaoğluEnerjiGrubu, İzmit Körfez Köprüsü, Bina Tomografisi, 3M™ DI-NOC™,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.